2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To dziwne: epickie reakcje Rio Ferdinanda po golach Cristiano Ronaldo w meczu z Atalantą

Komentator, analityk i nieustający miłośnik piłki nożnej. Dlatego w obliczu ekscytującego momentu, czy to w jego klubie, czy nie, historyczny Rio Ferdinand ma trudności z powstrzymaniem się.

W ten wtorek gracz, który zmusił go do wstania ze swojego miejsca na forum BT Sport– Był jego byłym partnerem Cristiano Ronaldo. Legenda Manchesteru United ma słabość do siły CR7, etyki pracy i przywództwa. Więc kiedy zobaczył, co zrobił przeciwko Atalanta w Bergamo, świętował jak kolejny kibic.

Po pierwszym golu jeden Owad Strzelając po świetnym połączeniu z Bruno Fernandezem, Rio wstał, klasnął w ręce i krzyknął: „To właśnie jest tutaj! Chodźmy!”. Po drugiej bramce portugalskiego potwora, która była wspaniałym golem, wstał ponownie i krzyknął: „O mój Boże! To właśnie robi! To nielegalne! Obcy! Niesamowite! „.

Wideo zwraca również uwagę na to, jak ponura jest ekspresja Paula Scholesa, HAHA.

Wszystko daje to samo Kolorado.


Epickie reakcje Rio Ferdinand


Bezkonkurencyjne dane. Cristiano Ronaldo strzelił 5 bramek w 4 meczach rozegranych w obecnej Lidze Mistrzów z Manchesterem United. Przeliczał wszystkie mecze, w których grał. Szaleństwo.


Czy wiedziałeś…? Cristiano Ronaldo strzelił 139 bramek i 42 asysty w 180 meczach Ligi Mistrzów. Pan i Pan konkurencji.

READ  Meksyk będzie musiał poczekać do 2030 roku na rewanż ze Stanami Zjednoczonymi w meczu Mistrzostw Świata