2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piłkarze Santiago Solari rzekomo zdenerwowani po przegranej z Riados

Zespół

Zawodników Águilas del América zdenerwowałaby pewna sytuacja, która miała miejsce po meczu z Raydos de Monterrey w finale Ligi Mistrzów CONCACAF.

Piłkarze w Ameryce po porażce z Riados.
© imago 7Piłkarze w Ameryce po porażce z Riados.

Kiedy tętno jest wysokie i frustracja nieosiągnięcia celu, o który walczył cały nowy rok poza piekarnikiem, środowisko często jest bardziej podatne na problemy. Tak by się stało po spotkaniu pomiędzy Amerykańskie Orły I ten Rayados z Monterey do końca CONCACAF Liga Mistrzów 2021.

Czy to piłkarze niebieski krem Gdy zdobyli Wicemistrzostwo Kontynentalne, postanowili uciec z centrum sceny, aby uniknąć konieczności bycia luksusowym widzem, aby uczcić tych, których prowadzi Javier Aguirre Że z 1 do 0 wzięli bilet, aby być uczestnikiem następnej wersji klubowe Mistrzostwa Świata.

co się działo później? Santiago Solari Uczeń ze swojego zespołu z Ameryki W sposób, który jest poniekąd widoczny dla wszystkich obecnych, w tym oczywiście dla mediów, pozostawanie na boisku na znak szacunku dla swoich przeciwników, którzy właśnie zostali mistrzami.

Ta sytuacja, według Snajpera z RÉCORD, zdenerwowałaby moich graczy Orły Teoretycznie czuli, że Indesit Obnażył je swoimi gestami, z których pozostało więcej, niż wskazuje na to to, co działo się w przestrzeni między jednym z miejsc zastępczych a tunelem prowadzącym do szatni.

Z drugiej strony ta sama sekwencja doprowadziłaby do idealnie równej wizualizacji w tym kierunku Klub Ameryka szczególnie w Emilio Azcarraga, zgodnie z powyższą kolumną. Co więcej, Argentyńczyk, na swój sposób, poparłby swoją pozycję jako ster głównej męskiej obsady przedsiębiorstwa kuaba.

READ  Checo Pérez zajął trzecie miejsce w Grand Prix Stanów Zjednoczonych