1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To będzie nowa generacja Jeepa Renegade

Mówiliśmy ci to niedawno Jeep wprowadził Renagade 2023 (przeprojektowanie) Wyprodukowano w Brazylii i właśnie przybył nasz kraj. Oprócz tych wiadomości, firma z Ameryki Północnej w zeszłym tygodniu ujawniła swój nowy zakład elektryczny o nazwie zwiad.

Z jednej strony mamy już skonsolidowanego Renagade z ponad 45 tys. sztuk sprzedanych w naszym kraju od jego uruchomienia w 2015 roku. W wersji Sporty Ma fana 1.8 eTorQ Evo o mocy 130 KM i 18,5 momentu obrotowegoTowarzyszy mu pięciobiegowa manualna lub sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów. Wersje długość geograficzna s szlak sokoła Napędzany nowym silnikiem 1.3 T270 o mocy 175 KM i 27,5 kg.

We wnętrzu auta możemy zobaczyć odnowienie, z systemem multimedialnym Uconnect piątej generacji z 7 i 8,4-calowymi ekranami dotykowymi w zależności od wersji, sześcioma poduszkami powietrznymi w wersji Sport i 7 w Longitude i Trailhawk oraz inteligentnym asystentem parkowania. Przywództwo.

Na razie dane są już znane, ale trzeba też wspomnieć o informacjach, o których posiadamy kieszeń zwiadktóry jest bardziej „znajomą” alternatywą dla Kowboj (Czy będzie konkurentem dla Bronco Sport?). Chociaż nie ma wielu oficjalnych szczegółów dotyczących zupełnie nowego modelu, jako świetny nowy możemy podkreślić, że części samochodu, takie jak drzwi, można zdemontować, a także obecność systemu wyboru podłoża. Ponadto jest zainstalowany na Nowa platforma STLAdodany do całej mechaniki ekologicznej.

Chociaż do wiadomości mamy jeszcze kilka lat Apostata następnego pokoleniaMożliwe, że wiele koncepcji, które pojawiły się w ostatnim czasie, daje nam wyobrażenie o tym, dokąd zmierza marka, nawet w ostatnich czasach Mściciela Mały SUV, który będzie znajdował się przy wejściu do strzelnicy.

Dlatego siedem taktów siatki zaczyna podążać za rozwojem Druga generacja słynnego SUV-a (Renegade), z projektem, który musi być kontynuowany z siłą i nowoczesnym stylem. Aby zobaczyć, jak to może być, Kdesign wypuścił kilka innowacyjnych zmian stylizacji futurystycznego modelu, chociaż może to być również nowa stylizacja dla Wersje hybrydowe. Następna, Pokażemy Ci więcej zdjęć.
Jeep Renegat

READ  Szczotka do WC w kształcie AMLO przyciąga klientów; „Dziękuję, gorąca wyprzedaż”