1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten świetny bezprzewodowy odkurzacz kosztuje tylko 127 USD dzięki prawie 70% zniżki

Wykorzystaj moc całego czyszczenia dzięki temu potężnemu odkurzaczowi bezprzewodowemu. (Zdjęcie: Amazonka)

Lato zbliża się ku końcowi i chociaż właśnie pożegnałem się z leniwymi dniami przy basenie, wciąż jest wiele do zrobienia, aby przygotować się do sezonu, ponieważ spędzamy więcej czasu w domu. Przepraszamy, że wracam do rzeczywistości, ale niektóre podstawowe środki czystości do domu są tak przecenione, że musimy Cię o tym jak najszybciej poinformować. Tak jest w tym przypadku Odkurzacz bezprzewodowy 4 w 1 de Whall, który ma teraz akta $273 zniżkiA Prawie 70%! Kliknięcie tej oferty zajmie tylko chwilę, a jutro nam podziękujesz.

$127 400 dolarów w Amazonii

Liczby nie kłamią, więc spójrz na: silnik bezszczotkowy 250 W, ssanie 22 kPa, 53 minuty pracy na jednym ładowaniu, 8-ogniwowy akumulator, 3 tryby ssania i czterowarstwowy system filtracji. Pamiętaj, aby przypiąć kupon na stronie, aby skorzystać z pełnego rabatu.

Ten odkurzacz To doskonały przykład „mniej znaczy więcej”. Ten bezprzewodowy model łatwiej dociera do wszystkich zakamarków domu, do wnętrza szafy i latania po schodach. Ponadto bezszczotkowy silnik jest cichy i płynny, dzięki czemu możesz korzystać z odkurzacza bez przeszkadzania osobom lubiącym czytać lub oglądać telewizję.

A kiedy skończysz odsysać brud, nie ma już dla Ciebie nic, ponieważ technologia cykloniczna i czterowarstwowy system filtracji o wysokiej gęstości usuną 99,9% kurzu i najmniejsze cząsteczki. Oznacza to, że nie tylko utrzymuje podłogę w czystości, ale także pomaga utrzymać powietrze, którym oddychasz, wolne od zanieczyszczeń. A ta niesamowita oferta zawiera filtr bonusowy, pokonaj to!

$127 400 dolarów w Amazonii

Ulepszony bezprzewodowy odkurzacz 22Kpa.  Zdjęcie: amazon.com

Ulepszony bezprzewodowy odkurzacz 22Kpa. Zdjęcie: amazon.com

Co kupujący mówią o odkurzaczu wielorybów?

Ale nie musisz nam wierzyć, przeczytaj referencje …

„Jest lepszy niż moja Roomba” — mówi szczęśliwa gospodyni domowa. „Ta miotła pionowa powinna nazywać się Swivel Master 3000… nie do wiary! Porusza się po stole jak świnia truflowa na wiosnę… Uwielbiam używać go do posprzątania w mgnieniu oka pięciu milionów okruchów, które moje dzieci zostawiają po każdym posiłku. Nareszcie mogę z łatwością codziennie zamiatać schody. Jest lekki i łatwy w użyciu. Średnia prędkość wystarcza do rozładowania większości rzeczy”.

READ  Myślisz o zakupie samochodu? To są 3 najtańsze w Meksyku

Ten odkurzacz jest szalony. „To niesamowite” – powiedział jeden z wesołych klientów. „Mieliśmy odkurzacz za 200 dolarów, który dosłownie zepsuł się po dwóch miesiącach i nie było dostępnych części zamiennych, więc musieliśmy kupić nowy. Sceptycznie podchodziłem do tego modelu, ponieważ nie jest to popularna marka, ale kupiłem go. Ustawiliśmy to w mniej niż 10 minut , wysłaliśmy, kompletnie wyczyściliśmy podłogę i napełniliśmy worek. I jesteśmy czystymi ludźmi (ok, teraz są…).

Jeśli brud, kurz i kłaczki są wszędzie, dlaczego nie miałbyś też odkurzacza? Oto, co mówi ta recenzja: „Dużo używamy kampera o długości 30 stóp, więc chcę zabrać tę próżnię, aby zastąpić bissella wagi piórkowej, który nie zawsze zbiera całą sierść psa. Użyłem go również do czyszczenia mojego samochodu a akcesoria są niesamowite bo docierają do wszystkich zakamarków i szczelin. Używam go od miesiąca i Dosłownie zmieniło nasze życie”.

$127 400 dolarów w Amazonii

Liczby nie kłamią, więc spójrz na: silnik bezszczotkowy 250 W, ssanie 22 kPa, 53 minuty pracy na jednym ładowaniu, 8-ogniwowy akumulator, 3 tryby ssania i czterowarstwowy system filtracji. Pamiętaj, aby przypiąć kupon na stronie, aby skorzystać z pełnego rabatu.

tak Masz Amazon PrimeOtrzymasz bezpłatną wysyłkę. Czy nadal nie jesteś członkiem? nie martw się. Tutaj możesz zarejestrować się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Swoją drogą ci, którzy nie mają prezydent Mogą otrzymać bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach o wartości co najmniej 25 USD.

Yahoo dokłada wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze produkty w najlepszych cenach. Możemy otrzymać część zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na tej stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Może Ci się spodobać:

Wideo | Chcę kupić słuchawki bezprzewodowe i nie wiem, które wybrać

Pierwotnie opublikowany w

READ  To będzie przyszłość pracy według Marka Zuckerberga - FireWire