3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tkanina anime Onishan wa Oshimae!  Ujawnia nową zapowiedź i datę premiery – Kudasai

Tkanina anime Onishan wa Oshimae! Ujawnia nową zapowiedź i datę premiery – Kudasai

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej anime opartego na napisanej i zilustrowanej przez nią mandze Nikotowoi Onishan wa Oshimae! (Onimae: Jestem teraz twoją siostrą!), ukazał się nowy film promocyjny serialu, który zapowiada, że ​​jego premiera zaplanowana jest na 5 stycznia 2023 roku. Przypomnijmy, że w tym projekcie pojawią się animacje studia Bind, któremu zlecono produkcję serialu. Moshoko Tensei.

W tym podglądzie ujawniono, że motyw otwierający nosi tytuł Załamanie Aidena Sadamady I będzie odpowiedzialny za cosplayera Inako We współpracy z bumarosama.

Dodatkowo zgłoszono, że temat zamykający nosi tytuł Himegoto *kuraishisutazu Zostanie on zinterpretowany przez jednostkę Siostry Onimae (składający się z aktorek głosowych Marika Konoi Kaori Ishiharai Hisako Kanemoto s Minami Tsuda.

Udostępniono również nowy obraz promocyjny serialu.

obsada audio

  • Marika Kono Jak Mahiro Oyama.
  • Kaori Ishihara Jak Mihari Oyama.
  • Hisako Kanemoto Jak Kaede Hozuki.
  • Minami Tsuda Jak Momiji Hozuki.
  • Kana Yuki Jak Oka Asahi.
  • Natsume Hyouka Jak Murosaki Miyo.

zespół produkcyjny

  • Shingo Fuji (Wspomnienia z Bastylii, Namiuchigiwa no Muromi-san: Pangea Chou Tairiku no Muromi-san) jest odpowiedzialny za reżyserię anime Studio Bendto samo, co produkuje Moshoko Tensei: Reinkarnacja bezrobotnego.
  • Michiko Yokote (ReLIFE, Saiki Kusuo no Psi-nan, Masamune-kun no Revenge) odpowiada za pisanie scenariuszy i nadzór nad nimi.
  • Rio Imamura (Goku Sayonara Zetsubou Sensei) odpowiada za projekt postaci i reżyserię animacji.

Nikotowo Manga została opublikowana niezależnie Pixiv w 2018 r. Następnie zaczęto go publikować w numerze magazynu z lipca 2019 r Miesięczny Komiks Rex Od wydawcy Ichijinsha. Tom szósty został opublikowany przez wydawcę w kwietniu 2022 roku, a siódmy tom ukaże się 7 stycznia 2023 roku w Japonii.

Streszczenie Onishan wa Oshimae!

Mahiru Oyama był normalnym facetem, który kochał erotyczne gry… aż pewnego ranka obudził się jako kobieta! Okazuje się, że jego młodsza siostra, szalona naukowiec Mihari, wypróbowała na nim jeden ze swoich nowych eksperymentów… z katastrofalnym skutkiem dla Mahiru! Ale Mihari jest tak samo zdeterminowany, by go studiować, jak on ma wrócić do swojego życia jako zamkniętego gracza, i jedno jest pewne… od teraz życie stanie się jeszcze dziwniejsze!

Linia: Komiczna Natalia

READ  Televisa „tonący” „VLA”: „Amante” Andrei Legarreta zdradza TV Azteca i dołącza do „Hoy”

c