1 maja, 2024

TIGRES vs ATLAS TODAY wynik dla Torneo Clausura 2022 Liga MX |  Podsumowanie, wynik i gole Tigres UANL |  Wideo |  Razem Sport

TIGRES vs ATLAS TODAY wynik dla Torneo Clausura 2022 Liga MX | Podsumowanie, wynik i gole Tigres UANL | Wideo | Razem Sport

Pogódź się z tym Wygrał czwarty dzień inauguracyjnych Mistrzostw Świata FIFA 2022 Na stadionie uniwersyteckim. Bramki miejscowej drużyny strzelił Anderson Santamaria (40′) przeciwko André-Pierre Gignac (45+1′).

Z tym wynikiem Tigres zajmuje teraz trzecie miejsce w tabeli z 9 punktami. Tymczasem Atlas zajął 14. miejsce z czterema jednostkami.

Cel przez Tygrysy UANL

Drugi cel Tygrysów UANL

Tiger 2-0 Atlas – LIGA MX

tygrysy kontra Atlas: stoły do ​​gry

Wszyscy w Meksyku będą mogli oglądać ten mecz od 21:05. Jeśli mieszkasz w Peru, Kolumbii lub Ekwadorze, możesz to zobaczyć od 21:05. Jeśli jesteś w Argentynie, Urugwaju lub Brazylii, możesz śledzić transmisję od 23:05.

TIGRES – Atlas: Kanał transmisji

Aby obejrzeć mecz pomiędzy Tigres i Atlas of the LigaMX, na hiszpańskojęzycznych kanałach dostępne są dwie opcje. Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz śledzić je przez TUDN i Univisión. Jeśli jesteś w Meksyku i Ameryce Środkowej, możesz oglądać go przez Blim TV i Afizzionados

Gdzie oglądać ATLAS VS. kopuła tygrysa?

Aby obejrzeć transmisję online meczu między Tigres i Atlas of the LigaMX, który odbędzie się na stadionie Uniwersytetu Nuevo Leon, możesz to zrobić za pośrednictwem sygnału aplikacji TUDN. Ponadto tutaj możesz śledzić mecz minuta po minucie za darmo i NA ŻYWO.

Możliwe sojusze, TIGRES UANL VS. atlas

tygrysy: Nahuel Guzman (P); Javier Aquino, Igor Lichnovsky, Diego Reyes, Jesus Angolo; Juan Vigon, Guido Pizarro, Florian Thuven, Raimundo Fulgencio; Louis Quinones i André-Pierre Gignac.

atlas: Camilo Vargas (s.); Jose Abella, Emmanuel Aguilera, Hugo Nervo, Anderson Santamaria; Aldo Rocha, Luis Reyes, Edgar Zaldivar; Jonathan Herrera, Jesus Ochigo i Julian Quinones.