27 kwietnia, 2024

Tigres pokonał Pachucę w towarzyskim meczu, który zakończył się ciepłem

Meksyk /

W zaciętym meczu, w którym na bok pominięto określenie „sprzyjający”, Tigres pokonał Pachuca 2-1 po bramkach Luisa Quinonesa i Carlosa Gonzaleza.To znak, który potwierdza jego dobrą kondycję osiągając ją kosztem najlepszej drużyny Clausury 2022.

Studenci uniwersytetu, których wspierali kibice w HEB Park w Edynburgu w Teksasie, starali się pokazać swój potencjał i ledwo udało im się to w trudnym meczu, który rozpoczął się od pierwszej połowy, w którym obaj Miguel Herrera wysłał Guillermo Almadę swojego najlepszego człowieka dostępnego do gry.

W ciągu zaledwie trzech minut dowodzeni przez Herrerę strzelili dwie zwycięskie bramki, pierwszą z nich 24. minuta dzięki Quiñones Po dobrym występie połączył się z Fernando Venegasem, który podał mu cudowną piłkę, pokonując bramkarza Carlosa Moreno.

Drugi gol padł trzy minuty później i to było wielkie dzięki Strzał zza pola karnego – Carlos Gonzalezktóry przegrał 2-0 mógł spowolnić przebieg meczu, co się nie wydarzyło.

W wersji uzupełniającej Pachuca wkrótce znalazł przeciwnika z Doskonała gra Roberto de la Rosa W którym przeniósł załadowaną piłkę na prawą stronę boiska, aby ciąć w kierunku środka i ustalił dotykiem po stronie Nahuela 2-1.

Potem gra całkowicie się rozpadła, a obaj stratedzy wykonali ruchy w swoich zespołach, co doprowadziło Koty do jeszcze głębszej dominacji, mimo że nie wykorzystali dostępnych opcji.

zapaliłem wesz

Miguel Herrera, trener Tygrysów, Opuścił mecz bardzo zdenerwowany z powodu trudności Tuzosa z podniesieniem nogico doprowadziło do tego, że Javier Aquino opuścił grę.

Stanął twarzą w twarz z ławką Pachuca i zrobił kilka ostrych komentarzy przeciwko niemu, więc musiał zostać zabrany do szatni, żeby nie zrobił nic złego.