21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Teksas wprowadza PRACĘ za 35 dolarów za godzinę |  wymagania

Teksas wprowadza PRACĘ za 35 dolarów za godzinę | wymagania

napisałem w trendy On

Obecnie w Stanach Zjednoczonych powstało wiele wolnych miejsc pracy, a jedno z nich jest w firmie w San Antonio, Teksasw którym mało się prosi wymagania I wiele korzyści, takich jak praca w systemie mieszanym, prowizje i premie za Za 35 dolarów za godzinę. Mówimy ci o wszystkich szczegółach tego zatrudnienie Tutaj. Czytaj!

Dating Doc to firma z siedzibą w Teksas, której główną misją jest uczenie ludzi flirtowania i osobistego łączenia się z inną osobą zainteresowaną miłością za pośrednictwem blogów, internetowych kursów randkowych i wydarzeń „swatania” dla singli, aby spotkać się osobiście. W tej chwili szukają one account managera lub jak to nazywają: „matchmakera”.

Idealna osoba musi się spotkać wymagania Takich jak posiadanie jednego roku doświadczenia w obsłudze klienta i jednego w sprzedaży, z których żaden nie jest niezbędny; Oprócz dostępności godzin, będą oni zobowiązani do pracy w weekendy i nie będą mieli ustalonej zmiany. Potem resztę pozostawiamy Wam wymagania o kogo pyta firma teksańskaWedług informacji firmy Simply Hired.

wymagania dla niego zatrudnienie W Teksas:

  • Doskonała obsługa klienta
  • mówić po angielsku (wymagane)
  • Dostępność czasu
  • 1 rok doświadczenia w sprzedaży (nie wymagane)
  • 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta (nie wymagane)

Jakie są zalety zatrudnienia i jak aplikować online?

Wśród korzyści, których nie oferuje Dating Doc wynagrodzenie Naprawiono jednak premie i prowizje wynoszące od 500 do 2500 USD na klienta i od 20 do 35 $ dla każdego konkretnego projektu; Maksymalnie od dwóch do dziesięciu godzin szkolenia, osobiście lub online; Praca hybrydowa, 70% zdalna i 30% twarzą w twarz.

(Simplyhired.com)

Pewne czynności, które pracownik będzie wykonywał jako „swat” w San Antonio, Teksas, będzie w kontakcie z klientami i potencjalnymi klientami, osobiście monitorując każdą sprawę; Planować, organizować i zapewniać prawidłowe przeprowadzanie meczów między klientami; Jak również wdrożenie strategii w mediach społecznościowych.

READ  Kolacja bezmięsna: gotowany szpinak, smaczny i łatwy do przygotowania z zaledwie pięciu składników

Pełne informacje i więcej szczegółów można znaleźć na stronie Simply Hired (oferta Kliknij tutaj), za pośrednictwem tej strony możesz również złożyć wniosek. Jeśli się spotkałeś wymagania kadrowe Jako Account Executive zainteresowany pracą nad programem hybrydowym w dokument randkowy, Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku. Pamiętaj, aby przesłać swoje CV z aktualnymi informacjami o zatrudnieniu i bez błędów ortograficznych.