20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tata Martino i Messi poskarżyli się sędziemu, a po meczu doszło do konfrontacji z Monterrey (wideo) – Fox Sports

Tata Martino i Messi poskarżyli się sędziemu, a po meczu doszło do konfrontacji z Monterrey (wideo) – Fox Sports

On Inter Miami Spadł 1-2 l Monterey'a W pierwszym meczu ćwierćfinału Puchar Mistrzów CONCACAF, Stąd grupa, którą prowadzi Gerardo „Tata” Martino Nie był usatysfakcjonowany i po meczu na Chase Stadium wywołali zamieszanie.

Według naszych korespondentów w Miami sprzeciw wyraził trener Las Garzas i część zawodników Waltera LopezaSędzia z Gwatemali, który prowadził mecz. argentyński trener, Lionela Messiego i Jordiego Alby I nawet Luis Suarez Poszli złożyć skargę do gwizdka po pewnych problemach, jakie napotkali w swojej pracy.

A to nie wszystko, bo dzięki raportowi dostarczonemu przez naszych współpracowników udało nam się także dowiedzieć, że te osoby Inter Miami Poszli do szatni chcąc się z nią skonfrontować Fernando „Tano” Ortiza, Trener Monterrey po wypowiedziach, jakie wygłosił przed meczem, w których mówił o sędziowaniu.

„Czekam, aż komisarze zgłoszą się do CONCACAF, ponieważ zarząd Monterrey powiedział komisarzom: spójrzcie na wszystko, co się wydarzyło, nie może tak dalej być” – powiedział Fernando Schwartz.

Możesz być zainteresowany: „Messi się bał!”: Kibice z Monterrey zaatakowali napastnika Interu Miami po jego nieobecności na Mistrzostwach Conca (wideo)

Przed pierwszym meczem przeciwko międzymiami, Technik Monterey'a Wywołał kontrowersje, mówiąc o arbitrażu i obawie, że będzie on korzystny dla wszystkich WielostronnyTak się jednak nie stało i nawet zespół trenera Taty Martino został bez zawodnika po wyrzuceniu z boiska w 65. minucie Davida Ruiza.

„Potem przychodzą sędziowie, ramy, ludzie, Wszystko wokół Messiego może go popchnąć do podejmowania decyzji zarówno sportowych, jak i pozasportowych. […]. Nie wiem, czy to boli, ale pracy po prostu nie ma. Biznes nie idzie po myśli Montereya Wszyscy to wiemy. Wszyscy wiemy, że piłka nożna to biznes. Matematycznie pokonam go później Są rzeczy, z którymi nie mogę sobie poradzić” on dodał.

READ  Rayados ogłasza nową koszulkę w paski. Puebla straszy i trolluje

Możesz być zainteresowany: Pazur nie ma daty ważności! Luis Suarez i jego rola lidera w Interze Miami po nieobecności Messiego