20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Messi opuści mecz z Monterrey w ramach Pucharu Mistrzów CONCACAF

Spekulacje zakończyły się kilka godzin po rozpoczęciu zobowiązania Z pierwszego meczu ćwierćfinału Pucharu Mistrzów CONCACAFOgłoszono, że argentyńska gwiazda i kapitan Interu Miami Lionel Messi nie będzie obecny dziś wieczorem przeciwko Rayadosowi de Monterrey.

pomimo Messi wraca do zdrowia po kontuzji ścięgna podkolanowego Niedawno wrócił do treningów, a we wtorek trenował nawet równą drużynę grupy. Sztab trenerski Interu Miami postanowił nie ryzykować.

Messi przez cały tydzień trenował oddzielnie, a jego powrót z resztą składu tuż przed tym meczem był dla niego kluczowymi pozycjami, na które mógł stawiać zakłady.Dlatego Hironowie będą musieli zmierzyć się w pierwszym meczu ćwierćfinału CONCACAF z Monterrey.

SiemaInformacje z sieci ESPN, a konkretnie od dziennikarza Martina Arevalo, wskazują, że Inter Miami uznał, że jeszcze nie nadszedł czas, aby Messi wrócił na boisko. Poczekają zatem, aż będzie aktywny jeszcze co najmniej jeden mecz i stopniowo będą doliczać minuty, aby uniknąć większych komplikacji.

Powrót Messiego jest bliski

Pomimo jego nieobecności na dzisiejszym meczu z Monterrey, powrót Messiego jest coraz bliżej. Sobotni mecz z Colorado Rapids był dla niego doskonałą okazją do dodania pierwszych minut i zamierza wrócić do ćwierćfinału w przyszłą środę dzięki wizycie przeciwko Monterrey.

Miami będzie miało napięty harmonogram, w którym będzie mogło rozegrać do 8 meczów w ciągu 24 dniTo sytuacja, która również skłoniła sztab trenerski Martino do tego, aby podejść do tej sytuacji całkowicie spokojnie i nie ujawniać swojego kapitana.

Podążaj za Kanał Diario AS na WhatsAppGdzie znajdziesz wszystkie dyscypliny sportowe w jednym miejscu: aktualności dnia, program z najświeższymi aktualnościami z najważniejszych wydarzeń sportowych, najważniejsze zdjęcia, opinie najlepszych marek AS, raporty, filmy i niektóre od czasu do czasu humor.