2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tapatio jest blisko tytułu kolejnej czerwono-białej perłowej ręki

ESPN17 maja 2023, 23:20Czytanie: 3 minuty.

Jak ciekawy jest finał Ekspansji League?

Mauricio Ymay daje nam przegląd tego, co czeka nas w pojedynku pomiędzy Tapatio i Atlético de Morelia.

Pierwszy odcinek finału Expansion League, nadchodzący Czerwono-Biała Perła, zabłysnął dwoma ważnymi bramkami, ale gol z rzutu karnego daje Morelii nadzieję.

Tapatio zaskoczony Atletico Morelia Wykorzystał pierwszy mecz finału Ekspansja ligi. Guadalajara wygrała 1:2 na Morelos i wróci do domu z przewagą w walce o tytuł w kategorii.

Jan Jezus Brygida Miał wymarzoną grę, z dwoma wspaniałymi golami zdobytymi przez tubylców Jalisco, gdy byli w pucharze. Dwa strzały ze średniego dystansu wystarczyły, aby młodzieniec Azteków pokazał swoją sytuację i pokazał, że ma wszystko, czego potrzeba, aby być uważanym za perłę młodzieżowej akademii Rojiblanca.

sztywny To był pierwszy numer części i po prostu pokazał, jak to zrobić Tapatio Dominował do woli w pierwszej części meczu, bo Atletico Morelia Dużo walczył na boisku dolnym i nie miał szans na zdobycie bramki, co martwiło Eduardo Garcíę.

Juan Brigido strzelił oba gole Tapatio, aby wykorzystać pierwszy finał ligi ekspansji przeciwko Atlético Morelia.Imago 7

Niespodzianką był strzał zza pola karnego, który pozostawił Santiago Ramireza bez szans sztywny Trafił w słupek bramkarza Purépecha, który mimo wypuszczenia nie mógł zrobić wiele, aby uniknąć malowania. Drugi przyszedł prawie jak naklejka, ale z wyższym poziomem trudności. Atakujący ponownie wyprowadził piłkę spoza pola karnego i przy pomocy słupka zapewnił sobie zwiększenie przewagi i wyszedł z gry na swoją korzyść.

Była nawet wtyczką, gdy była reagowana wewnętrznie. Carlos Adrián Morales zmodyfikował swój plan, dokonał pewnych poprawek, a potem jego zespół zobaczył inną twarz, którą Jonny Uchuari wydedukował w postępowaniu karnym.

Wtedy Purépechas rzucili wszystko z przodu, ale nie mogli otworzyć tylnej części pola Tapatio, który zatrzymywał się w dobrej formie i wytrzymał każdy atak gospodarzy. Goście z Jalisco nie są już skuteczni w górnej strefie i walczyli, ale wiedzieli, jak to robić iw końcu odnieśli zwycięstwo na tyle cenne, że pozostawiło je z jedną ręką na mistrzowskim trofeum.

Tak przeżywamy wydarzenia pierwszego etapu finału Clausura Expansion League 2023

READ  Uriel Antuna i rzutka, która nie spodoba się Chivasowi de Guadalajara