25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taksówkarz, który przywiózł do banku kobietę ze zwłokami mężczyzny, zabiera głos i przekazuje potężną rewelację

Taksówkarz, który przywiózł do banku kobietę ze zwłokami mężczyzny, zabiera głos i przekazuje potężną rewelację

On Taksówkarz zawiózł swoją siostrzenicę i jej zmarłego wujka do banku Aby ubiegać się o pożyczkę w BrazyliaZeznał o tym, co wydarzyło się tamtego dnia Przewiózł kobietę i mężczyznę do swojej taksówki.

Sprawa kobiety, która zabrała zmarłego wujka do banku z prośbą o pożyczkę w wysokości 3200 dolarów, odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Do wypadku doszło w oddziale banku w dzielnicy Bango, położonej na zachód od miasta Rio de Janeiro, Brazylia.

Film pokazujący, jak kobieta chciała, aby jej wujek upadł, szybko stał się wirusowy, a niektórzy użytkownicy klasyfikowali go jako „przerażający”.

Publikowanych jest jednak coraz więcej filmów i szczegółów sprawy, w którą jest ona zasadniczo zaangażowana. Erika de Souza Vieira Nunez, 42 lata I jego zmarły wujek Paulo Roberto Braga, 68 lat, Oprócz taksówkarza na życzenie, który zawiózł ich do banku.

Zeznanie taksówkarza, który zawiózł do banku zmarłą siostrzenicę i wujka

Lokalne media opublikowały dodatkowe szczegóły sprawy, w tym szczegóły sprawy Oświadczenie przed sądem dla taksówkarza Kto zabrał kobietę i jej wujka do banku.

Z doniesień wynika, że ​​mężczyzna oznajmił, że to rzeczywiście ten mężczyzna Żył, kiedy przejeżdżał obok, żeby go szukać. Pójść do banku z kobietą, która wydaje się być jego siostrzenicą.

Powiedział, że Paulo i Erika byli pod drzwiami domu, kiedy przyjechał taksówką, i odebrał ich, a nawet sąsiadów kobiety Pomogli mężczyźnie wsiąść do samochodu.

Kiedy dotarli do celu, taksówkarz zwrócił na to uwagę Paolo przytrzymał drzwi samochodu, żeby wysiąść. I siedzi na wózku inwalidzkim.

Taksówkarz nie wyjaśnił, czy podczas podróży zauważył coś dziwnego; Tymczasem to, co powiedziano kilka dni temu na temat śmierci Paolo, pozostaje jedynie spekulacją.

Film przedstawiający, jak kobieta dostała się do banku

Kamery monitoringu zarejestrowały, jak Eryka przybyła do oddziału banku ze swoim wujkiem. Na nagraniu widać kobietę szukającą wózka inwalidzkiego na parkingu centrum handlowego, z trudem wyjmującą go z siedzenia pasażera i przy pomocy taksówkarza ustawiając go na krześle, próbując go podeprzeć. głowa.

READ  Znaleźli ośmiokątny miecz z epoki brązu – DW – 16.06.2023

W oddziale kobieta próbowała przekonać wujka do podpisania umowy, ale ten już się nie ruszał i dlatego Pracownicy budowy zauważyli coś dziwnego Postanowili nagrać wydarzenie.

*MFG*