16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak wygląda Shirley Manson, 56-letnia amerykańska piosenkarka, która podbiła świat w latach 90.

Tak wygląda Shirley Manson, 56-letnia amerykańska piosenkarka, która podbiła świat w latach 90.

Shirleya Mansona Jest szkocką piosenkarką, autorką tekstów, aktorką i modelką, która w latach 90. była bardzo popularna i zauroczona wieloma osobami. Znana jest z bycia wokalistką alternatywnego zespołu rockowego Do miotu dołączył w 1994. Shirley Manson zawsze była znana ze swojego bezpośredniego stylu, buntowniczej postawy i talentu muzycznego, Ale co się z nią stało?

Tak to wyglądało w 1998 roku. Foto: @garbage/Instagram.

Shirley Manson to artystka, która nie boi się mówić co myśli ani kwestionować ustalonych konwencji. Jej talent, osobowość i zaangażowanie czynią z niej punkt odniesienia dla alternatywnego i feministycznego rocka i wbrew temu, co wielu myśli, Jest nadal aktywny.

Jego fani są bardzo szczęśliwi, że nadal jest w branży. Zdjęcie: śmieci.

Ile lat ma dzisiaj Shirley Manson?

Shirley Manson, obecnie 56 lat, Brał udział w siedmiu albumach Waste. W 1995 roku wydali swój debiutancki album, który okazał się krytycznym i komercyjnym sukcesem. Następnie wydali: Version 2.0 (1998), Beautiful Garbage (2001), Bleed Like Me (2005), Absolute Garbage (2007), Strange Little Birds (2016) i No Gods No Masters (2021).

Była także aktorką i modelką. zdjęcie: @garbage/Instagram.

Oprócz muzyki Shirley zajmowała się także innymi aspektami artystycznymi, takimi jak aktorstwo i modeling. W 2008 roku zadebiutowała jako aktorka w serialu „Terminator: Kroniki Sary Connor”, ​​ponadto w 2016 roku została twarzą marki kosmetyków Urban Decay. Ponadto nadal koncertuje i Będzie 4 września, kiedy Garbage wystąpi w Pepsi Center, stowarzyszonym z World Trade Center w Mexico City, a jego fani nie mogą się doczekać, kiedy przybędzie.

Niedługo będzie w Meksyku. zdjęcie: @garbage/Instagram.

Tak wygląda dzisiaj Shirley Manson

W swojej karierze brała udział w wielu kontrowersjach: w 1996 roku podczas koncertu na Reading Festival Shirley spuściła spodnie. W 1998 roku kanadyjska piosenkarka Alannah Myles oskarżyła Shirley o plagiat. W 2005 roku Shirley skonfrontowała się z amerykańskim prezenterem telewizyjnym Carsonem Dalym, który zadał jej seksistowskie pytanie dotyczące jej wieku.

Nigdy nie wycofał się ze sceny. zdjęcie: @garbage/Instagram.

A w 2019 roku pokazał swoje poparcie dla dekryminalizacji aorty w Argentynie. Shirley jest działaczką społeczną, która wspiera różne cele charytatywne i humanitarne. między nimi, Podkreśla jej poparcie dla walki z AIDS, rakiem piersi i przemocą domową. Jest także orędowniczką praw kobiet.

READ  Poinformowali, że Daniel Bisogno był hospitalizowany i przebywał na intensywnej terapii