26 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oddadzą hołd Carmen Salinas pod pomnikiem Matki

Już w najbliższą sobotę 11 grudnia odbędzie się w Pomnik Matki pozdrawiam aktorkę Obraz Carmen Salinas.

Jutro o godzinie 11:00 uczcimy ciało pod pomnikiem Matki Bożej przy Rue Insurgentes. „To będzie od 11 do 15, ponieważ uważam, że Carmen Salinas pochodzi z miasta i musi się pożegnać” – powiedział w rozmowie telefonicznej producent Juan Osorio.

11 listopada poinformowano, że stan zdrowia aktorki znacznie się pogorszył.

Jak opowiadał siostrzeniec Salinasa, Gustavo BrionesAktorka trafiła do szpitala w ciężkim stanie po udarze, który pozostawił ją w naturalnej śpiączce.

przed przyjęciem, Carmen Nadal była aktywna w swoim zawodzie jako część obsady telenoweli „My Fortune Loves You” Nicandro Diaza, więc ta wiadomość była dla niego zaskoczeniem. ogólny i jego Krewni.

urodzony w trzymać, w Coahuila W 1939 roku aktorka była jedną z najbardziej lubianych w kraju, prowadząc aktywną karierę przez ponad pół wieku.

Zadebiutował w telewizji w telenoweli „La vecdad” (1964) i był częścią tak zwanych meksykańskich ficher kina za udział w filmach takich jak „La vida inutil de Pito Pérez” (1970) lub za bycie bohaterem La Corculata w „Pięknej nocy” (1975). ).

Salinas uczestniczyła również w życiu politycznym, wstępując do Partii Rewolucyjno-Instytucjonalnych (PRI), której była jej zastępczynią w latach 2015-2018.

Carmen wróciła do oper mydlanych i do pracy w świecie rozrywki, była częścią takich dzieł jak „Mój mąż ma więcej rodziny” Juana Osorio (2019) i Moja fortuna cię kocha (2021), które obecnie nadaje w Las Estrellas.

Z informacjami od Lopez-Dóriga Digital

READ  Ariadne Diaz jest zdruzgotana przez krokodyla pożerającego jej psa