22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sztuczka ze stolikiem kawowym, dzięki której w całym domu będzie dostępna sieć Wi-Fi taka sama, jak w przypadku routerów — naucz mnie o nauce

Sztuczka ze stolikiem kawowym, dzięki której w całym domu będzie dostępna sieć Wi-Fi taka sama, jak w przypadku routerów — naucz mnie o nauce

Źródło: Getty Images

W naszym codziennym życiu sieci Wi-Fi Stały się niezbędne, łącząc wszystkie nasze urządzenia i umożliwiając nam korzystanie z usług online. Często jednak stajemy przed wyzwaniem niepełnej łączności w różnych częściach domu. Rozwiązanie nie zawsze wiąże się z zakupem nowego sprzętu; Czasami wystarczy prosta „sztuczka ze stolikiem kawowym”, aby poprawić zasięg Wi-Fi W kreatywny i dekoracyjny sposób.

połóż modem W idealnej sytuacji domowej nie zawsze jest to łatwe. Praktyczne zasady sugerują umieszczenie go pośrodku, aby zmaksymalizować zasięg we wszystkich pokojach. Jednak rzeczywistość może być inna; Nie zawsze możemy zainstalować modem gdziekolwiek chcemy ze względu na ograniczenia strukturalne lub estetyczne. Umieszczenie go w najdalszym pomieszczeniu lub w miejscach, w których znajdują się duże urządzenia, może mieć wpływ na jakość sygnału.

Przy wyborze stanowiska modem Należy unikać przeszkód mogących zakłócać sygnał. Nie należy go instalować wewnątrz mebli, półek pełnych przedmiotów ani w pobliżu dużych urządzeń. Kuchnia jest również nieodpowiednim miejscem ze względu na obecność metalowych urządzeń, rur i innych przedmiotów, które mogą zakłócać sygnał. Wi-Fi.

Użyte materiały

W domach parterowych zaleca się stosowanie modem Powinien być na równi z urządzeniami, które będą do niego podłączone. Ogólną zasadą jest umieszczanie go na stole, a nie na podłodze lub suficie. Ponadto istotne jest, aby wybrać miejsce wolne od zakłóceń metalowych i unikać urządzeń takich jak duże telewizory z metalowymi częściami, które blokują sygnał.

Wyobraź sobie idealne miejsce na modem Znajduje się na środku korytarza lub na pustej ścianie w salonie bez mebli. Tutaj właśnie wchodzi w grę „sztuczka ze stolikiem kawowym”. Pomysł jest taki, aby do jego umieszczenia wykorzystać dodatkowy mebel, np. stolik kawowy czy półkę modem Możesz więc poprawić swoje nastawienie.

Źródło: Getty Images
Sztuczka ze stolikiem kawowym

Ten genialny trik polega na zastosowaniu dodatkowego mebla, takiego jak stolik kawowy lub półka, aby utrzymać go na miejscu modem. Stół nie może być wykonany z metalu, mieć średnią wysokość około 60–80 cm i być całkowicie wolny od innych urządzeń. To jest dozwolone modem Są strategicznie rozmieszczone, aby poprawić zasięg Wi-Fi Po całym domu.

READ  Cena dolara dzisiaj, 11 marca, peso zaczyna się pozytywnie

Jednak ta sztuczka może wiązać się z wyzwaniami, takimi jak brak pobliskich gniazdek lub długość kabla światłowodowego. W takich przypadkach można zastosować przedłużacze lub poprosić operatora o przedłużenie istniejącego kabla do żądanego miejsca, chociaż może to wiązać się z dodatkowymi kosztami. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dłuższych kabli lub wykonania połączeń pomiędzy krótszymi kablami, z zastrzeżeniem, że mogą wystąpić straty w jakości sygnału.

Popraw zasięg Wi-Fi Dom nie zawsze oznacza kupowanie nowych, drogich urządzeń. Stolik kawowy Trick zapewnia kreatywne i dekoracyjne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania stołu modem Strategicznie popraw jakość sygnału we wszystkich pokojach. Przestrzegając kilku prostych zasad i korzystając z dodatkowych mebli, możesz odmienić połączenie z domem, nie rezygnując ze stylu. Nie lekceważ potęgi dobrej strony internetowej i elementów dekoracyjnych, które poprawią Twoje wrażenia! Wi-Fi!

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.