3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sunmedia ląduje w Polsce z nowym biurem

Sunmedia ląduje w Polsce z nowym biurem

Przednia strona » marketingu internetowego » Trendy marketingowe » Sunmedia wzmacnia swoją obecność w Europie otwierając nowe biuro w Polsce

Sunmedia wzmacnia swoją obecność w Europie otwierając nowe biuro w Polsce

Nowym warszawskim biurem pokieruje Radosław Chrobot, profesjonalista z dużym doświadczeniem w rozwoju biznesu i reklamie cyfrowej.

Media słonecznehiszpańska adtech Lider w wideo, wydajności i własnościMiędzynarodowa ekspansja będzie kontynuowana w 2023 roku Otwarcie nowego biura w Polsce.

z stolica Polski, Grupa Sunmedia będzie kontynuowana Opracowanie strategii rozwoju w Europie Aby sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na rozwiązania reklamowe w tej dziedzinie. Ten krok zakłada Wejście firmy na jeden z rozwijających się rynków europejskich Ze znacznym wzrostem inwestycji w sektorze adtech i technologii.

Ta nowa siedziba znajduje się w mieście WarszawaJest Czternasta międzynarodowa premiera Sunmedia Bo w takich miastach są już biura Lizbona, Londyn, Meksyk, Miami czy Bogota.

„Polski rynek jest wyrafinowany i dojrzały, co pozycjonuje nas jako solidną firmę, doskonale odpowiadającą na średnio- i długoterminowe cele wzrostu, pomagając zaspokajać techniczne i reklamowe potrzeby globalnych klientów, wydawców i agencji. W krótkim okresie naszym celem w Polsce ma stać się liczącym się graczem na rynku, z szeroką obecnością na rynku lokalnym. Ma dostarczać rozwiązania zgodnie z potrzebami rynku z doświadczeniem, wsparciem technologicznym i najlepszymi międzynarodowymi zdolnościami”. na zewnątrz Guillermo Martin jest dyrektorem ds. rozwoju SunMedia.

Na czele nowego przedstawicielstwa w Warszawie as Menedżer krajowybędzie Radosław ChrobotProfesjonalny i doskonały z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży reklamowej i medialnej Ekspertyza Zawiera Obszar rozwoju biznesu, marketingu i reklamy cyfrowej. Grobot rozwijał karierę w prestiżowych firmach takich jak Warner Bros. czy Axel Srbinger. Od 2020 roku do momentu dołączenia do Sunmedia pracował jako szef sprzedaży na Polskę i CEE w agencji digital quanto Group 360.

„To ekscytujący moment, aby dołączyć do firmy, otwierając biuro w Polsce, na rozwijającym się i zaawansowanym technologicznie rynku. Dzięki naszym rozwiązaniom reklamowym opartym na wideo, branded content i rich media, zrealizujemy tę działalność rozwojową i rozpoczniemy rozwój firmy ekspansji w Europie Wschodniej” – powiedział. Nowy menedżer reprezentacji Polski, Radosław Kropot?

READ  Polska powiadamia WHO o „nadzwyczajnych zgonach” kotów zarażonych ptasią grypą

Informacja prasowa