9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Steward pozostawia pasażerów bez słowa, śpiewając w trakcie lotu świąteczną piosenkę Mariah Carey

the duch Świąt Świat zalała powódź, a zgromadzenia z okazji 25 grudnia stały się bohaterami. Choinki i słodycze były na stole gotowe do świętowania tego bardzo tradycyjnego dnia, który jest symbolem jedności rodziny w domu wokół narodzin Jezusa i oczekiwania na przybycie Świętego Mikołaja.

Ale byli tacy, którzy zamiast tego zostali złapani w Wigilię wiele kilometrów nad powietrzem, więc steward postanowił zaskoczyć pasażerów bezprecedensowym występem, pozostawiając pasażerów bez słowa: „Jak sama Mariah Carey”.

Pasażerowie lotu, który leciał z Palma de Mallorca do Madrytu (Hiszpania) nie spodziewali się, że zakończy się on na cześć Wigilii.

Przeczytaj także Wideo: Złap to! Szczeniak kradnie pinatę z gospody i rozpoczyna prześladowania

Użytkownicy Iberia Express cieszyli się spokojną podróżą w sobotę 24 grudnia, kiedy około godziny 6:30 steward zaskoczył wszystkich niezapomnianym gestem. Poinformował o tym portal internetowy Ulubione.componieważ udostępnili film na swoim koncie YouTube.

Andrea, stewardesa, chwyciła za mikrofon i zaśpiewała jedną z najbardziej legendarnych dotychczas piosenek „All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey, aby wprowadzić odrobinę świątecznego ducha w tych, którzy przemierzają tysiące mil. kilometry nad ziemią, czekając, aby móc celebrować tę wyjątkową noc z najbliższymi.

Ale młoda kobieta pozostawiła widzów bez słowa z dziwnego powodu: jej niesamowitego głosu. Talent, który mógłby rywalizować z samą amerykańską piosenkarką. I tak wszyscy pasażerowie roztopili się w oklaskach i oklaskiwali talent stewardessy.

Święto mistrzów świata

Zawodnicy Al-Belicisti świętowali tytuł mistrza świata w zeszłą niedzielę, po pokonaniu reprezentacji Francji na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022. Teraz dołączcie do świętowania z innego powodu: Wigilii i Wigilii Bożego Narodzenia. W ten sposób argentyńscy piłkarze spotkali się ponownie ze swoimi rodzinami, aby uczcić coroczną tradycję.

Kapitan Scaloneta, Lionel Messi, udostępnił na swoim koncie na Instagramie urocze rodzinne zdjęcie obok choinki. Antonella Roccuzzo stała z mężczyzną z Rosario i jego trzema synami, Thiago, Ciro i Mateo, i pogratulowała wszystkim swoim zwolennikom wakacji, w poście, który przekroczył 6 milionów polubień w zaledwie 12 godzin.

READ  Horoskop miłości na 7 października 2022 r.

foto: Instagram

Angel Di Maria też nie był daleko w tyle. „Wesołych Świąt wszystkim. Z całego serca życzę wam, abyście świętowali w pokoju i z dużą ilością miłości z ludźmi, których pragniecie. Korzystam z okazji, aby podziękować za całą miłość, którą otrzymuję w tych dniach”, gracz napisał, wraz ze zdjęciem, które zrobił z Georgiliną Cardoso i jej dwiema córkami, na niezakłóconym tle. Przedrostki składają się z gigantycznej choinki i kubka. .

Przeczytaj także TikTok: Najsłodszą rzeczą, jaką dziś zobaczysz, jest polędwica otwierająca swoje świąteczne prezenty

di-maria-christmas-celebration.jpg

foto: Instagram

Emiliano „Depo” Martinez z Mar del Plata świętował noc 24 grudnia ze swoją rodziną. Otaczali go rodzice, żona i dwójka dzieci. Napisał na swoim koncie na Instagramie: „Wszystkiego najlepszego wszystkim”.

dibu-martinez-christmas-celebration.jpg
foto: Instagram

* Grupo de Diarios América (GDA), do której należy EL UNIVERSAL, to wiodąca sieć medialna założona w 1991 r., która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych przesłuchań.

Sól