8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskop na tydzień od 26 do 29 grudnia 2022 roku

Mhoni Vidente mówi ci, czego możesz się spodziewać przed końcem tego roku, a także karty tarota, które będą kierować twoim życiem w tym tygodniu. Oprócz twoich szczęśliwych liczb, kolorów obfitości i tego, kto będzie najlepszym znakiem do szukania miłości w tym tygodniu.

W ostatnim tygodniu roku wychodzi wiadomość z „El Loco”, co oznacza wdzięczność i rozłąkę, czyli trzeba podziękować życiu za wszystko, co pozwoliło ci mieć w tym kończącym się roku i poznać wartość każdego moment twojego istnienia.W przyszłym roku zrobić wszystko, co zaplanowałeś. W tym tygodniu będziesz miał koniec roku z wieloma oczekującymi pracami, więc polecam nadążyć za tym, co przegapiłeś. Zaproszą Cię na wycieczkę, ale będzie to tylko w weekend. Twoja kompatybilność w miłości będzie nadal przyjaźnić się z Baranem, ale istnieje miłość do znaku Koziorożca, który będzie mówił o solidnym zaangażowaniu. Twoim najlepszym dniem będzie 26 grudnia, twoimi magicznymi liczbami będą 09 i 13, a twoim kolorem będzie intensywna czerwień.

W kartach Tarota zostałeś rozdany „Świat”, co oznacza, że ​​w ostatnim tygodniu roku powinieneś pamiętać, że pojawi się wiele nowych możliwości rozwoju, a przede wszystkim poszerzenia swojej wiedzy. Ten list zachęca cię również do częstych podróży, abyś mógł doświadczyć innych kultur i sposobów myślenia. W tym tygodniu będziesz miał pełnię w swoim życiu, to znaczy poczujesz się silniejszy i bardziej energiczny niż kiedykolwiek wcześniej. W twoim życiu pojawi się podtekst pozytywnych energii, a zakochany będziesz kontynuował rozmowę ze swoim obecnym partnerem o byciu bardziej formalnym i wyrozumiałym. Single znajdą miłość kompatybilną z Wodnikiem, Panną lub Wagą. Twój najlepszy dzień będzie 27 grudnia, z twoimi magicznymi liczbami 06 i 17, a twój kolor będzie intensywny niebieski. Powinieneś bardziej uważać na swoje wydatki i przewidywać.

W horoskopie Tarota pojawiła się karta „Sąd”, więc czas odkryć siebie na nowo i odnaleźć wewnętrzny spokój. Szczególnie w tym tygodniu, który kończy rok, bardzo ważne jest, aby Twój horoskop odnalazł spokój ducha i pozostawił za sobą wojnę, którą toczyła ze sobą o to, że nie osiągnęła szczęścia. Dzięki tej karcie tarota będziesz miał większą dojrzałość umysłową przy podejmowaniu decyzji i zaczniesz robić listę wszystkiego, czego brakuje ci do osiągnięcia; W przyszłym roku spróbuje osiągnąć. W tych dniach będziesz przetwarzać wizę i pozwolenie imigracyjne, aby udać się na wycieczkę. Otrzymasz prezent, którego się nie spodziewałeś i który sprawi Ci ogromną radość. Uporządkujesz wszystkie przybory szkolne. Twój najlepszy dzień to 28 grudnia, a szczęśliwe liczby to 06 i 15. Twój kolor to jasnozielony.

READ  To kosztuje luksusowy różowy kabriolet efektor

W horoskopie Tarota masz kartę „Słońce”, co oznacza inspirację do bycia najlepszym we wszystkim i iskierkę nowego życia. Jesteś w tej chwili, aby być lepszym człowiekiem i zrealizować wszystkie swoje cele na nadchodzący rok. Dramat na bok, żyj tak spokojnie, jak to możliwe i tak bezpiecznie, jak to możliwe. Ostatni tydzień roku, w którym było dużo pracy i wyciągania wszystkiego, co masz do załatwienia, czyli uporządkujesz wszystkie swoje długi. W tych dniach zaproszą Cię na wycieczkę, aby spędzić Nowy Rok z rodziną. Otrzymasz prezent last minute, który sprawi Ci ogromną radość. Zajmiesz się formalnościami związanymi z ubezpieczeniem społecznym i dokumentami paszportowymi. Twój najlepszy dzień to 28 grudnia. Twoje magiczne liczby to 03 i 21, twoje kolory to żółty i zielony. Uważaj na problemy z bólem kości, ponieważ czasy się zmieniają.

W ostatnim tygodniu roku otrzymujesz list „La Estrella”, który oznacza szczęście i jakość życia. W przyszłym roku czeka cię znakomita rzecz pod twoim znakiem, Lew zorganizuje się w tym tygodniu, aby nadążyć za wszystkimi swoimi zaległościami, a przede wszystkim ureguluje długi. W dzisiejszych czasach twoim słabym punktem będzie umysł, nerwy i stres, dlatego radzę ci nadal ćwiczyć i nie pić dużo napojów alkoholowych. Pamiętaj, że do końca roku masz jeszcze czas na świętowanie z przyjaciółmi i rodziną, więc oszczędzaj energię. Otrzymasz dodatkowe pieniądze z losowania loterii z liczbami 04 i 33. Twoje szczęśliwe kolory to żółty i czerwony; Twój najlepszy dzień to 29 grudnia. Miłość z przeszłości będzie szukać, aby dać ci prezent i wrócić do siebie.

W horoskopie tarota masz kartę „El Diablo”, więc w ostatnim tygodniu roku radzę ci chronić się przed wszystkimi wokół; Nigdy nie powinieneś tracić pewności siebie i nauczyć się dobrze identyfikować, kim są twoi przyjaciele. Ta karta Tarota mówi ci, że musisz postępować odpowiedzialnie i szczerze w swoim życiu, to znaczy myśleć o tym, co robisz dobrze i decydować, czego chcesz na przyszłość w przyszłym roku. Nie przebywaj z ludźmi, którzy nie sprawiają, że czujesz się dobrze, lepiej zdefiniuj prawdziwą miłość, która Ci odpowiada i pamiętaj, że namiętne pary powinny budować, a nie niszczyć, więc znajdź swoją lepszą połowę. Szczęście przyniesie liczby 15 i 21, kolory czerwony i pomarańczowy, a Twój najlepszy dzień to 27 grudnia. Przygotuj się na wielkie niespodzianki w swoim życiu w 2023 roku.

READ  Czym jest „dziecko Nebo” i dlaczego wszyscy o nim mówią?

W tym ostatnim tygodniu roku pojawia się litera „Equinox”. Bez wątpienia jest to dobry znak fortuny horoskopu. Dlatego jest to właściwy moment, aby podjąć rozwiązanie wszystkich problemów, z którymi borykasz się w ostatnich dniach, a zobaczysz, że sukces sam do Ciebie przyjdzie. Ten list wskazuje również na płynność i obfitość w dziedzinie gospodarki, a pieniądze, które były ci należne od dawna, w końcu dotrą. Dobra płynność twoich energii pomoże ci zdobyć więcej siły roboczej. Dodatkowy dochód w loterii przychodzi do Ciebie z liczbami 00 i 23. Twoje kolory to fiolet i czerwień.Twój najlepszy dzień to 28 grudnia. Przetwarzasz pozwolenie imigracyjne na wyjazd. Otrzymaj wezwanie nowej miłości, więc nie zamykaj się w sobie, daj sobie szansę na poznanie bardziej zgodnych ludzi w swoim życiu.

W swoim horoskopie masz literę „Wieża”, co wskazuje, że jesteś na etapie transformacji, to znaczy dokonasz radykalnej zmiany w swojej osobowości, stylu życia, a zwłaszcza w swoich nawykach. Czas się rozwijać i przygotowywać wszystko pod względem pracy na nadchodzący rok i osiągnąć upragniony sukces. Pamiętaj, że elementem Twojego znaku jest Woda, a to sprawia, że ​​jesteś bardzo emocjonalny i przywiązany do rodziny, zawsze chcesz, aby wszyscy mieli się dobrze. Będziesz miał roczne zamknięcie, więc spróbuj skupić się na tym, co robisz w pracy. Otrzymasz zaproszenie na nową randkę miłosną od Ryb lub Raka. Nie karz się już więcej, pamiętaj, że są sytuacje, na które nie mamy wpływu i po prostu musisz być silna, aby sobie z nimi poradzić. Twoje szczęśliwe liczby to 19 i 88, spróbuj zagrać 29-go, twoje kolory to żółty i niebieski.

W kartach tarota masz „siłę”, co oznacza odwagę w obliczu przeciwności losu i twierdzenie, że jesteś silny i nie boisz się kłopotów. Ta wiadomość pomoże ci zrozumieć, że doświadczenia się uczą i nigdy nie powinieneś utknąć w żadnej sytuacji, nie mówiąc już o miłości. Pamiętaj, że rodzina nie jest wybrana, Bóg ci ją daje, podobnie jak miłość i przyjaciele, więc naucz się dobrze wybierać partnera i przyjaciół, ponieważ jednym z problemów Strzelca jest to, że bardzo go zdradzają. W ostatnim tygodniu roku wznowisz wszystko, co zbudowałeś i czego Ci brakowało.Ważne jest, aby sporządzić listę postanowień na nadchodzący rok i zacząć je realizować. Twój najlepszy dzień to czwartek 29. Postaraj się zagrać o jackpota o numery 19 i 37. Twoje kolory to zielony i żółty.

READ  U matki Christiana Nodala zdiagnozowano złośliwego guza okrężnicy

W zeszłym tygodniu 30-go dnia otrzymasz dodatkowe pieniądze z wygraną na loterii o numerach 21 i 30. Używaj dużo perfum, aby szczęście było z tobą Twoje kolory to pomarańczowy i czerwony. Zajmij się problemami alkoholowymi, staraj się panować nad sobą przy jedzeniu tostów. W horoskopie masz kartę „Magik”, a do tego moc przyjdzie do ciebie bez ograniczeń. Przechodzisz fazę pozytywnych zmian, ale będziesz musiał zrobić wiele ze swojej strony, aby tak się stało. Nauczysz się, że miłość jest dana, a nie kupiona, i zrozumiesz, że zostałaś stworzona do szczęścia. Otrzymasz nowe możliwości rozwoju zawodowego. To są dni do świętowania, pamiętaj, że twój horoskop jest zawsze pełen energii w dniu swoich urodzin. Będziesz się spieszyć, aby zabrać całą swoją pracę z biura z powodu corocznego zamknięcia, więc spróbuj się skoncentrować.

W tym ostatnim tygodniu roku otrzymasz w swoim horoskopie literę „Cesarzowa”, więc będziesz miał inteligencję i wolność. Musisz wykorzystać całą swoją inteligencję, aby rozwiązać problemy finansowe i emocjonalne. Wolność, o którą prosi cię to przesłanie, jest znakiem, że podejmiesz działania, które sprawią, że dorośniesz jako osoba i nie będziesz już zależny od kogoś, aby być szczęśliwym, jest to wolność pod każdym względem. Będziesz miał szczęście z liczbami 07 i 15, spróbuj zagrać je 28. Twoje kolory to niebieski i złoty. Pamiętaj, że Twój znak zawsze chce uporządkować wszystko, co będziesz robić w nadchodzącym roku, dlatego staraj się spisywać swoje decyzje, aby w trakcie ich realizacji można było zaznaczyć osiągnięty cel. Postaraj się ubrać mocne kolory, aby z większą siłą powitać Nowy Rok i niech nadejdzie ta miłość i pomyślność.

W horoskopie masz kartę „Powóz”, dlatego siła i odwaga będą po Twojej stronie, a Ty będziesz miał czas, aby być wspaniałym człowiekiem i nie spuszczać głowy przed innymi. Twój znak ma zdolność bycia najlepszym we wszystkim, co robisz. W tym liście dowiesz się, że nadejdą nowe możliwości rozwoju zawodowego. To będą dni, w których będziesz dużo pracować w domu. Pamiętaj, że twój znak, ponieważ jest rybą, zawsze lubi porządkować wszystkie twoje rzeczy i spłacać swoje długi. Twoje szczęśliwe liczby 29-go będą 08 i 77, a zobaczysz, jak nadejdą dodatkowe pieniądze. Użyj więcej żółtego i niebieskiego. Zadbaj o problemy żołądkowe lub jelitowe, bo to Twój słaby punkt. W tym tygodniu miłość z przeszłości będzie szukała waszej dwójki, aby znów się spotkać, spróbować dać sobie kolejną szansę i spędzić ją jako para.