25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spóźniwszy się, załoga promu wyrzuca pasażera za burtę, a ten umiera

Spóźniwszy się, załoga promu wyrzuca pasażera za burtę, a ten umiera

Ateny.-Kapitan A Greckie wyrażenie Trzem członkom załogi postawiono zarzuty morderstwa Śmierć pasażera kto się spóźnił I co to było? Wrzucony do morza Kiedy próbował przepłynąć łódką w Pireusie.

Incydent, który został nagrany na wideo i transmitowany w mediach społecznościowych, wywołał oburzenie w całym kraju. Widać na nim pasażera zbiegającego po rampie wejściowej Niebieski Horyzontktóry nadal leżał, gdy prom zwolnił zabezpieczenia i miał wypłynąć.

Pasażer próbuje przedrzeć się pomiędzy dwoma członkami załogi na rampie, którzy się z nim zmagają.

Kiedy pasażer wraca na rampę, członek załogi zatrzymuje się i popycha go zaraz po wypłynięciu promu. Pasażer znika w szczelinie między łodzią a nabrzeżem.

Załoga najwyraźniej nie zrobiła nic, aby go uratować, a prom płynie dalej Kreta przed otrzymaniem rozkazu powrotu do Pireusu.

Przeczytaj także Liczba ofiar śmiertelnych burz, które nawiedziły Grecję, Turcję i Bułgarię, wzrosła do 11

Służba straży przybrzeżnej podała, że ​​nieprzytomnego mężczyznę wyciągnięto z wody, a następnie uznano za zmarłego. Trwa sekcja zwłok Ustal dokładną przyczynę śmierci.

Grecki minister marynarki handlowej Miltiadis Varvitsiotis wyraził „szok, przerażenie i smutek” w związku z incydentem.

Varvitsiotis oświadczył to w rozmowie z Radiem Parapolitica Zachowanie załogi było „ohydną obrazą greckich marynarzy”.

zgłosił to Pasażer kupił już bilet i wszedł na statekAle wyszedł z niewyjaśnionych powodów i próbował wrócić. Varvitsiotis powiedział, że zlecił dochodzenie w sprawie zachowania załogi.

Grupa AttykaFirma będąca właścicielem pojazdu, Blue Horizon, wydała krótkie oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​jest on „zniszczony w wyniku tragicznego wypadku” i współpracuje z władzami.

Kapitan, pierwszy oficer i dwóch innych członków załogi muszą w środę stawić się przed prokuratorem w Pireusie, aby stanąć przed sądem.

Pireus to największy port w GrecjiJest to główny punkt tranzytowy dla milionów turystów udających się na wyspy Morze Egejskie I Kreta.

READ  Bez zdecydowanych działań inflacja przetrwa: Augustin Carstens

Przeczytaj także Z powodu zatrucia pokarmowego przekierowano prom płynący z Hiszpanii do Francji

Subskrybuj tutaj Aby otrzymywać nasze newslettery z codziennymi nowościami, opiniami, opcjami na weekend i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na Twój adres e-mail.

MCC