30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Smakują tequilę z Luisito Comunica „Gran Malo” i tak ją opisują

  • W ramach jego zawartości osoba o pseudonimie „Chico Gucci” postanowiła spróbować tequili „Gran Malo” Luisito Comunica i wydała swój werdykt.

  • Luisito Comunica, jak wiadomo, jest jednym z najpopularniejszych influencerów w Meksyku i oczywiście jednym z najczęściej obserwowanych.

  • Żyjemy w czasach, w których influencerzy odgrywają ważną rolę w strategiach marek, aby dotrzeć do większej liczby konsumentów.

Osoba znana jako „Chico Gucci” spróbowała tequili „Gran Malo”, która należy do Luisito Comunica.I za pośrednictwem TikTok wydaje swój werdykt.

Oprócz tego, że jest jednym z najbardziej obserwowanych w Meksyku influencerów, Luisito Comunica od jakiegoś czasu stał się przedsiębiorcą, otwierając między innymi własną restaurację z hamburgerami, własną firmę z ramenem i markę tequili.

W tym sensie żyjemy w momencie, gdy influencer marketing jest jednym z najbardziej istotnych dla marek, biorąc pod uwagę, że sieci społecznościowe są już prawdziwym frontem biznesowym, dlatego influencerzy są idealną strategią dotarcia do dużej liczby konsumentów.

Ujawniło to badanie Postcron, które wskazuje, że w przypadku sieci społecznościowych 66 procent ludzi ufa komentarzom publikowanym w mediach społecznościowych.

Smakują tequilę z Luisito Comunica i to ich recenzja

W tych ramach TikTok jest jedną z sieci społecznościowych, która, jak dobrze wiemy, zyskała tak wielu użytkowników od czasu nadejścia pandemii, że w 2021 r. platforma przekroczyła miliard aktywnych użytkowników miesięcznie.

Cały ten kontekst powstaje, ponieważ za pośrednictwem chińskiej sieci społecznościowej Influencer znany jako „Chico Gucci” zrobił bardzo krótką recenzję tequili Luisito Comunica „Gran Malo”..

Jak widzimy na Twoim profilu, El Chico Gucci ma 2,1 miliona obserwujących i zgromadził 66,7 miliona polubień wśród wszystkich treścizyskał dużą popularność w okresie kryzysu zdrowotnego, który rozpoczął się na początku 2020 roku i który do dziś obowiązuje, choć w mniejszym stopniu jest śmiertelny.

W jednym ze swoich ostatnich filmów Chico Gucci postanowił spróbować „Gran Malo”, marki tequili Luisito Comunica, o smaku horchaty. Jego osąd, oprócz upewnienia się, że nie był tego świadomy. horchata ale „rompope”, jest następny.

Umieść tweeta

# widelec #chikoguchi

? oryginalny dźwięk – Chico Gucci

Nie zapominajmy, że żyjemy w czasach, w których twórcy treści w pewnym sensie oceniają, co dzieje się w strategiach marek.

READ  Jeden z symboli Toyoty jest więcej niż oceniany

Z drugiej strony są to czasy, w których Liczba użytkowników podłączonych do Internetu i sieci społecznościowych wzrosła do tego stopnia, że ​​obecnie na całym świecie jest około pięciu miliardów użytkowników Internetu..

Dziś rzeczywistość dyktuje, że TikTok to bardzo adekwatna platforma contentowa na rynku, na którym od lat dominuje Facebook, ale portal społecznościowy stworzony przez ByteDance wciąż generuje obserwujących i przede wszystkim content.

Od 2020 roku, roku epidemii, Chińska sieć społecznościowa zaczęła pozycjonować się zgodnie z gustem i preferencjami użytkownikówDzięki temu, że jego platforma była bardzo przystępna i łatwa w obsłudze.

Czytaj teraz: