3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFT oparte są na teorii większego głupca.

Miliarder technologiczny Bill Gates wykluczać NFT Jako „100% w oparciu o teorię” stary dupekKoncepcja finansowa, że ​​nawet przewartościowane aktywa mogą zarabiać pieniądze, o ile znajdziesz większego frajera, który go sprzeda.

Bill Gates mówi, że NFT są wspierane przez „najgłupszą teorię”

Przemawiając na wydarzeniu poświęconym zmianom klimatycznym organizowanym przez TechCrunch, bramy Powiedział, że wolał inwestować w Energetyczny Z wymiernymi wynikami, takimi jak farmy lub fabryki, „lub firma, która wytwarza produkty”, i że nie potrzebujesz kryptowalut lub NFT.

Nie jestem w to zamieszany. „Nie jestem ani wysoki, ani niski w żadnej z tych rzeczy” – powiedział. bramywskazując, że był również podejrzliwy wobec aktywów przeznaczonych do „unikania podatków lub wszelkiego rodzaju rządów”.

Przeczytaj także: Viral: Stworzyli Cumbia del Marciano w dziwnym języku!

“Oczywiście bardzo drogie zdjęcia cyfrowe Niż małpy znacznie poprawiłyby świat” – żartował bramyw odniesieniu do projektu pilotażowego NFT, Promocje Monkey Yacht Club.

Gates wyraża sceptycyzm wobec kryptowalut

To nie pierwszy raz bramy Wyraża swój sceptycyzm wobec kryptowalut. W wywiadzie w lutym 2021 martwił się o ryzyko kupowania przez zwykłych inwestorów Bitcoinzwłaszcza gdy wartość kryptowaluty była bardzo zmienna i mogła spaść na podstawie tweeta od znanego inwestora, takiego jak Elona Piżma.

„Myślę, że ludzie dają się ponieść tym modom i mogą nie mieć dużo pieniędzy do stracenia” – powiedział. bramy w 2021 r. „Moim ogólnym pomysłem jest to, że jeśli masz mniej pieniędzy niż Elon, prawdopodobnie powinieneś być ostrożny”.

Kryzys na rynku kryptowalut

Ostrzeżenia bramy Na zmienność były poprawne. Kiedy przemawiał w 2021 r., cena bitcoina rosła i osiągnęła maksymalnie 63 000 USD w kwietniu tego roku.

Potem dramatycznie spadłaby, po czym ponownie wzrosłaby do najwyższego poziomu 64 tysiące dolarów ostatni listopad.

READ  El peso cae después de los datos del PIB nacional; El dólar sube a 20,27 unidades

Od tego czasu cena Bitcoin ponownie upadł. Ten dramatyczny spadek jest częścią większego zestawu wstrząsów, które wstrząsają światem kryptowalut po upadku tzw.stablecoinZiemia Majowa i ciągła awaria platformy pożyczkowej Kryptowaluta Celsjusz.

Podobnie ceny NFT To również znacznie się zmniejszyło. Niektóre z najważniejszych projektów, jak wspomniano powyżej klub jachtowy małpa nudy, Ma wartość zmniejszoną o ponad połowę.

Jednocześnie wolumen obrotu wzrósł, ponieważ kupujący chcą nabywać aktywa cyfrowe po bardzo niskich cenach. Podobnie jak Gates, prawdopodobnie podpisują się pod największą teorią kłamstwa na świecie NFT– Ufają, że głupców jest więcej, jeśli tylko uda im się ich znaleźć.

Przeczytaj także: Zapomnij o jajkach w samochodzie, gotują z upału

Otrzymuj Weekend Powitalny w każdy piątek, nasz biuletyn zawiera najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Rejestracja tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/newsletters