21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Silne przesłanie polskich ultrasów do Władimira Putina

Silne przesłanie polskich ultrasów do Władimira Putina

W meczu pomiędzy Noga Bosnan Y Legia Warszawa By Extraclassa, pierwsza liga polskiej piłki nożnej. Mecz pomiędzy nimi zakończył się remisem (1-1), Chociaż wszystkie błyski zostały zrobione przez ultras z grupy odwiedzających, wysłali przeciwko temu mocny komunikat Władimir Putin.

W środku wojny między Rosją a Ukrainą kraje, w których Polacy dzielą granicę, Kibice Legii nosili koszulę prezydenta Rosji i flagę na szyi ze sznurem i wizerunkiem zmarłych. Spartak Moskwa, Klub zdyskwalifikowany z Ligi Europejskiej UEFA po wybuchu wojny.

Do zobaczenia

Do zobaczenia

Jego własna marka graczy "Oszukiwanie" Do Sampoli

Posiadanie spartakusowej koszuli to nie przypadek, Bo kibice Lecha mają szczególną relację z kibicami drużyny rosyjskiej Premier League. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do tego, co wydarzyło się w innych meczach Mistrzostw Polski, Na trybunie nie wywieszono żadnych ukraińskich flag wspierających Bosnan.

Ultras Legii Versovia, jednej z najbardziej brutalnych w Europie

Po stronie tych z Warszawy sytuacja jest zupełnie odwrotna: „Ruska Gurwa (Pitching Russia)” była jednym z wykrzykników skandowanych przez publiczność, na co niektórzy lokalni fani odpowiedzieli brawami. Podczas walki pomiędzy dwoma największymi zespołami w kraju, stadion przepełnił się, na widownię przybyło łącznie 40 000 osób.

W połączeniu ze skrajnie prawicowymi ideologiami Legia Ultras często pojawiają się w wiadomościach za swoje działania, Zwykle powodują rozproszenie przed innymi hobby i są wymieniani jako jedna z najbardziej brutalnych grup w Europie.

Do zobaczenia

Meksykańska D.T. "Mój czarny" Do gracza i musiałem wyjaśnić
Do zobaczenia

Immobile szybko wzrosło po odejściu Włoch z Pucharu Świata
Do zobaczenia

Unusual Blooper: Bramkarz zostaje złapany na piłce i atakuje przeciwnika