2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Siedem lat później Shuumatsu no Harem – Kudasai dobiegło końca

czynny Shōnen Jump Plus W Japonii ostatni rozdział mangi autorstwa połączenie Ilustrowany przez Kotari ShunoI Shomatsu bez haremu (haremowa apokalipsa), po spędzeniu siedmiu lat w ciągłym sekwencjonowaniu. możesz się zastanawiać,Czy to nie skończyło się kilka miesięcy temu?Cóż, nie, skończyła się część 1, a teraz cała seria dobiegła końca wraz z zakończeniem części 2, zatytułowanej Shomatsu no Harem: Po świecie.

Przypomnijmy, że ta franczyza doczekała się adaptacji na kreskówki (Jakoś, ponieważ wszystkie wydarzenia z oryginalnej mangi zostały zmieszane z adaptacją) w 2022 roku, ale jak dotąd nie zapowiedziano kontynuacji. W każdym razie, teraz, gdy oryginalna manga dobiegła końca, szanse na drugi sezon są coraz bardziej odległe, biorąc pod uwagę, że produkcje anime mają służyć jako reklama oryginalnego dzieła.

I na koniec kilka rysunków z ostatniego rozdziału:

ze swojej strony, połączenie I Kotari Shuno Manga zaczęła być publikowana na stronie Shōnen Jump Plus Od wydawcy Shueisha w maju 2016. Następnie duet zaczął wydawać sequel zatytułowany Shomatsu no Harem: Po świecie w maju 2021 r., który zakończył się w maju 2023 r. Praca została zaadaptowana na anime przez Jokomi Studio We współpracy z AXsiZ Został pokazany po raz pierwszy w sezonie Zima 2022 (styczeń-marzec)z jedenastoma odcinkami.

Shomatsu no Harem Streszczenie

Młody naukowiec Rito Mizuhara, który ma stwardnienie rozsiane, zostaje wprowadzony w stan kriogeniczny, dopóki nie zostanie wynalezione lekarstwo. Mając niewiele czasu, Rito postanawia wyznać swoje stłumione uczucia Erisie Tachibanie, swojej miłości z dzieciństwa, i pożegnać się z rodziną i przyjaciółmi. Gdy Rito zasypia, a jego świadomość zaczyna zanikać, Irisa wpada do pokoju i ogłasza, że ​​będzie na niego czekać.

Pięć lat później Rito budzi się w postapokaliptycznym świecie, w którym 99,9% mężczyzn zostało zniszczonych przez „wirusa zabójcy ludzi” cztery lata wcześniej. Jest jednym z nielicznych mężczyzn, którzy dzięki skleroterapii uodparniają się na tego wirusa. Rito i pozostali czterej mężczyźni są teraz nieocenionymi zasobami ludzkości i oczekuje się, że wymienią jak najwięcej kobiet. Jednak Rito jest zdeterminowany, aby znaleźć Irisę i odmawia uprawiania seksu z jakąkolwiek inną kobietą. Czy z pokusami czyhającymi za każdym rogiem uda mu się zatrzymać kobietę swoich marzeń?

fontanna: Oficjalna strona

READ  zemsta Shakiry przeciwko Gerardowi Pique; Zostawia go na ulicy podczas ostatniej wizyty u syna

© LINK / 宵野コタロー / SHUEISHA