2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sieci są oburzone tym, co Polska odważyła się zrobić na scenie Eurowizji

Reprezentantka Polski Blanca rozzłościła hiszpańskich eurofanów piosenką „Solo”.

Reprezentant Polski rozzłościł hiszpańskich eurofanów swoim występem na Konkursie Piosenki Eurowizji. RTVE

13.05.2023

Zaktualizowano 16.05.2023 o 10:25.

Sieci społecznościowe są obecnie jednym z okien, przez które widzowie mogą wyrazić swoje różne opinie na temat każdego pokazu, programu lub wydarzenia sportowego transmitowanego w telewizji. Dlatego w ostatnich latach w Konkurs Piosenki Eurowizji Widział też, jak platformy cyfrowe zalewane są komentarzami i memami za każdym razem, gdy nadejdzie długo wyczekiwany finał. Cóż, ta edycja 2023 nie chce być krótka, a Twitter wydał ostateczny werdykt jednemu z 26 przedstawicieli konkursu. Zwłaszcza dla piosenkarki PolskaOskarżyli go o to, co odważył się zrobić na scenie.

BlankaReprezentant Polski w nim Konkurs Piosenki Eurowizji 2023, skupia na sobie wszystkie oczy dzięki serii zbiegów okoliczności, które sprowadziły ją bezpośrednio do Hiszpanii. Z jednej strony jej nazwisko kojarzone z Blancą Palomą już teraz przewiduje, że piosenkarka da ludziom coś do powiedzenia na Twitterze. Polski artysta nie tylko zbiegł się z Hiszpanią w imieniu swojego reprezentanta, ale także wprowadził Chanel na scenę M&S Bank Arena w Liverpoolu.

Blanka Rozpoczynając jej „solową” piosenkę iw połowie jej występu tematem przewodnim był „breakdance”, co sprawiło, że polska piosenkarka tak jak ona zaznaczyła choreografię. Kanał Zeszłoroczna edycja Europejskiego Konkursu Piosenki odbyła się podczas triumfu zespołu „Slomo” w Turynie.

[Spotify ya tiene su veredicto, y el ganador de Eurovisión 2023 será…]

Zgodnie z oczekiwaniami, taniec ten przeszedł niezauważony przez publiczność Konkurs Piosenki Eurowizji 2023 A „kradzież” „breakdance” wywołała ogromne oburzenie Serwisy społecznościowe Mimo że konkurs trwał, hashtag #ladepolonia przez jakiś czas stał się popularny.

READ  Polska pozwoliła hiszpańskiemu prawnikowi spotkać się z klientem dziennikarza Pablo Gonzáleza rok po jego aresztowaniu