26 kwietnia, 2024

Siatkówka | Hiszpańska klęska Europejek przeciwko Polsce

Hiszpański zespół kobiet zrobił krok wstecz w swoich aspiracjach dotyczących dostępu
Kolejny etap Mistrzostw Europy w Bułgarii, Po dodaniu swojej trzeciej porażki w turnieju, w poniedziałek wypadł on na wyraźną ścieżkę 3-0 (25-15, 25-15 i 25-8) przeciwko Polsce, Niepokonany wybór w grupie. ten Porażka opuszcza hiszpańską drużynę, która zostanie zmierzona dalej W Niemczech w środę (16:30) praktycznie nie ma możliwości zdalnego dostępu Do następnej rundy.

Poprawa pokazana przeciwko Helinas nie służyła hiszpańskiej drużynie Aby przeciwstawić się silnej polskiej drużynie, Widziane i niewidoczne było to przewaga 5-1, która nie przestawała rosnąć przez cały pierwszy set. Nawet dobra praca Lucii Vareli i Any Eskamili nie wystarczyła, aby utrzymać Polskę na dystans, która wygrała pierwszego seta dwadzieścia jeden minut przewagi 25-15 z pomocą silnej Malviny Smerzek.

Taki sam wynik zadecydował w drugim secie (25-15), w którym Hiszpania nie mogła mieć Smerska, który zakończył mecz 22 punktami z rzędu. Strzały i kolejne strzały pokonały opozycję hiszpańskiej drużyny, która z trudem mogła się oprzeć w trzecim i ostatnim secie, który również spadł do Polski na 25-8.

READ  Kolejny film, ten sam scenariusz! Hiszpania znów się trzęsie za ósme miejsce! Moreno chybił rzutu karnego, który mógł mu dać zwycięstwo! Tak stało się w Hiszpanii 1-1 w Polsce