22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sergio Salomon – Środkowe 5. miejsce

Postęp i dobrobyt są rzeczywistością w 217 gminach należących do tej organizacji, potwierdził gubernator Sergio Salomon, przewodnicząc dostawie 1900 elementów wsparcia na rzecz wzmocnienia obszarów wiejskich Puebla i sprawdzając, czy w tej gminie zwraca się uwagę na wypadki.

W swoim przesłaniu po przyznaniu 29 000 świadczeń na rzecz dobra rodzin w Puebla, oprócz 37 tytułów własności i jednego na publiczne wykorzystanie wód gruntowych z trzech studni, Prezydent potwierdził, że jego administracja będzie wywiązywać się ze wszystkich swoich zobowiązań bez dyskryminacji.

Skomentował, że poprzedni gubernatorzy zapomnieli o obszarach wiejskich Puebla, ponieważ nie przeznaczyli wystarczających środków na wzmocnienie sektora pierwotnego. W tym sensie zauważył, że pod koniec kadencji kierowanego przez niego rządu w tym obszarze zostanie zainwestowanych łącznie 8,030 mln peso, co nie zdarzało się nigdy wcześniej.

Sekretarz spraw wewnętrznych Javier Aquino Limon wyjaśnił, że administracja kierowana przez Sergio Salomona zapewniła, bez dyskryminacji, postęp i dobrobyt we wszystkich regionach jednostki, a także wzmocniła programy społeczne, dzięki czemu rodziny Puebla mogą cieszyć się lepszym życiem. Jakość i nie są osamotnieni w obliczu przeciwności losu.

Minister rozwoju obszarów wiejskich Moraima Ruby Jovin podkreśliła, że ​​rząd Puebla promuje programy mające na celu zwiększenie produktywności głównych łańcuchów rolnych w regionie, tak aby producenci osiągali większe zyski i poprawiali jakość swojego życia. Podkreślił, że administracja państwowa nie cofnie się o krok, dopóki nie rozwinie się sektor pierwotny.

READ  ➤ Jaki klucz przykuwa teraz Twoją uwagę z testu wizualnego? Dowiedz się, co mówi o Twojej osobowości | Test psychologiczny | kierunki | wirusowe | kierunek | Meksyk | MX | Meksyk