1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sekretny trening Jennifer Garner na idealne biodra za 50

Jennifer Garner To jedna z najbardziej znanych rzeczy, która nas inspiruje ruszaj naszymi ciałami Oznacza to, że celebryci zwykle dzielą się niektórymi z nich ćwiczenie Aby pozostać w formie, zainspiruj się jego sugestią, aby wypróbować ją w ciągu najbliższych kilku tygodni. jaidealne pośladki To nigdy nie było takie proste!

Jeśli chcesz o tej porze roku Napnij mięśnie W mgnieniu oka ten pomysł sprawi, że się zakochasz, a najlepsze jest to, że to sugestia Łatwe do odtworzenia w domuW park Oh, gdzie? Pociąg.

Tak Jennifer Garner podnosi pośladki

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie piękna aktorka udostępniła krótki klip z tego filmu Zrobił kilka skoków z przeszkodamiznajduje się w okolicy Uprawiać sport w którym dodaj wysokość Aby poprawić zdolności motoryczne. W poście widziano, jak kilkakrotnie próbował osiągnąć cel.

W ten sposób Jennifer Garner podnosi pośladki. Zdjęcie: IG

Jakie są korzyści ze skakania?

Jeśli chcesz również wypróbować ten typ plików ćwiczenieOferujemy Ci korzyści z włączenia ich do Twojego codziennego życia. Naszą rekomendacją jest, abyś przynajmniej to powtórzył trzy razy w tygodniuTak więc zauważysz oczekiwane rezultaty na pośladkach. Korzyści ze skakania:

  1. Poprawi stan serca i naczyń krwionośnychry pomoże Ci obniżyć ciśnienie krwi.

  2. Jeśli połączysz linę w tych powtórzeniach z wysokością Skorzystaj z formatowania.

  3. herbata zapomnisz o cellulicie, Oprócz ugięcia w dolnym pociągu.

Ty, czy zamierzasz tego spróbować? Sekretny trening Jennifer Garner Aby uzyskać idealne pośladki w wieku 50 lat?

READ  Yahir fue internado para que le retiren un guz; este es su estado de salud