23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy Note20 i Note20 Ultra otrzymują już aktualizację Androida z marca 2023 roku

Samsung Galaxy Note20 i Note20 Ultra otrzymują już aktualizację Androida z marca 2023 roku

Aktualizacja systemu Android z marca 2023 r. jest już dostępna dla modeli z blokadą i odblokowaniem u operatorów amerykańskich z wersjami oprogramowania odpowiednio N98xUSQS3HWB7 i N98xU1UES3HWB7.

Samsung Galaxy Note20 Ultra pojawił się w kolorze Mystic Bronze

Dzięki obietnicy Samsung stał się Jeden z pierwszych producentów, który zaktualizował swoje topowe telefony o najnowszą poprawkę bezpieczeństwa Androida Dobrym tego dowodem jest fakt, że dziesiątki urządzeń z serii Galaxy S otrzymało już aktualizację Androida w marcu 2023 roku.

Ponieważ jednak tempo aktualizacji ze strony Samsunga jest stałe, teraz koreański gigant naprawdę się rozkręca Najnowsze terminale z wymarłej serii Note, Samsung Galaxy Note20 i Galaxy Note 20 Ultra, aktualizują się wraz z łatką bezpieczeństwa z marca 2023 r..

Marcowa aktualizacja zabezpieczeń zaczęła być wprowadzana do Galaxy Note20 w Stanach Zjednoczonych

Po niedawnej aktualizacji Samsunga Galaxy Note20 i Galaxy Note20 Ultra do One UI 5.1 z Androidem 13 i poprawką bezpieczeństwa z lutego 2023]koreańska firma ma teraz, podobnie jak Jest dostarczany do nas przez SamMobilejuż zaczął wydawać Marzec 2023 Aktualizacja Androida w zablokowanych i odblokowanych wersjach tych operatorów terminali w USA..

Ta nowa aktualizacja zabezpieczeń jest dostępna dla odblokowanych modeli operatorów AT&T, Bluegrass Cellular, Comcast, Cricket, C-Spire, Sprint, T-Mobile, US Cellular, Verizon i Xfinity Mobile z Wersja oprogramowania układowego N98xU1UES3HWB7 oraz odblokowane modele operatorów Sprint, T-Mobile i Xfinity Mobile z Numer kompilacji N98xUSQS3HWB7.

Tak czy inaczej, ta nowa wersja oprogramowania zawiera poprawkę bezpieczeństwa z marca 2023 r., która Naprawia łącznie 50 problemów związanych z bezpieczeństwem i prywatnościąi naprawia szereg ogólnych błędów interfejsu użytkownika i Popraw wydajność stacji.

Jeśli masz Galaxy Note20 lub Note20 Ultra od jednego z tych operatorów w USA i chcesz sprawdzić, czy ta aktualizacja już dotarła, po prostu wpisz ustawienia Ze smartfona i uzyskaj dostęp do sekcji aktualizacja systemu.

Jeśli jest już dostępny, wystarczy kliknąć przycisk Ściągnij i zainstaluj aby Twój Galaxy Note20 otrzymał najnowszą aktualizację zabezpieczeń systemu Android.