3 maja, 2024

Samobójczy gol Santi Jimeneza, Milan na kanwie i powrót City i Barcelony w Lidze Mistrzów

the Piąty dzień fazy grupowej Ligi MistrzówKluczowy tydzień dla wielu zespołów. Wielu z nich zagrało w tych meczach ostatnią kartę. Jak Feyenoord, który został wykluczony po niezapomnianym meczu z Santi Giménezem.

Wyniki i gole Ligi Mistrzów / Foto: Getty

Zespołom takim jak Feyenoord Santiego Jimeneza udało się zapobiec porażce. Utrata drużyny z Rotterdamu oznacza Został wykluczony z Ligi Mistrzów i tak się stało. W grupie śmierci Milan pozostał w tabeli po ciężkiej porażce z Dortmundem, podczas gdy Manchester City i Barcelona odrobiły straty i uratowały zwycięstwo.

Tutaj ci powiemy Najważniejsze mecze 28 listopada w Lidze Mistrzów.

Ciro Immobile zmierzy się z Lazio w 1/8 finału

wygląda na to że Lacjum To będzie łatwy mecz przeciwko celtycki, Kto nie machnął ręką w tym wydaniu Liga Mistrzów. Ale kosztowało go to dużo pracy. W ostatnich minutach na boisku pojawił się Ciro Immobile z dwiema bramkami, aby rozstrzygnąć sprawę Lazio znalazło się w 1/8 finału.

Szachtar podtrzymuje iluzję

Jedyna bramka w pierwszych minutach meczu wystarczyła ukraińskiej drużynie do zwycięstwa. Tym samym zdobywa 9 punktów i utrzymuje się Mam nadzieję, że zakwalifikuję się do 1/8 finału. Przynajmniej ma już zapewnione kwalifikacje do Ligi Europy, jeśli nie awansuje.

Milan pozostaje na prowadzeniu, a Dortmund awansuje do drugiej rundy

Dortmund objął prowadzenie z rzutu karnego, ale około 40. minuty było już 1:1 dzięki Chukwueze. Mecz został przerwany na kilka minut, aż Byno-Gittens pięknym strzałem w róg podwyższył na 2:1. Ostatecznie Adeyemi potępił Milan, który w ostatnim dniu będzie potrzebował cudu, aby zakwalifikować się do 1/8 finału.

READ  Messi kontra Hector Herrera! Houston awansuje do finału US Open Cup i zmierzy się z Interem Miami

Dortmund ma już bezpieczny bilet do 1/8 finału.

Młodzi Chłopcy kontra Czerwona Gwiazda

Young Boys i Red Star grali teraz już tylko o bilet do Ligi Europy, którą szwajcarska drużyna bez problemu wygrała.

Samobójczy gol Santiego Jimeneza i pożegnanie z Feyenoordem

Bramka samobójcza zapewniła wynik 1:0 dla Madrytu. Santi Jimeneza Zdobył wyrównanie po spotkaniu z bramką, tylko po to, by ją popchnąć, ale mu się nie udało… a ponieważ stracony gol jest golem przeciwko, Hermoso strzelił gola takiego jak jego imię, pięknie! Prosto do Puskasa i podwyższenie na 2:0.

Jednak Mats Wever ożywił Atletico głową po rzucie rożnym Santi Jimenez ponownie podlał piłkę po zdobyciu gola samobójczego. Feyenoord żegna się z Ligą MistrzówDaje to zarówno Lazio, jak i Atletico Madryt bilet do 1/8 finału.

Manchester City zremisował z Lipskiem w niesamowitym stylu

Obinda strzelił parę goli, by zaskoczyć Obywatele U niego w domu, co dzisiaj będzie niespodzianką. Jednak Haaland strzelił dla City w drugiej połowie wspaniałym uderzeniem, a Phil Foden i Julian Alvarez wyrównali. Zrób powrót.

Podopieczni Guardioli od kilku lat nie wiedzą, co to znaczy przegrać mecz Ligi Mistrzów na własnym boisku.

Technologia VAR uratowała Paris Saint-Germain przed porażką z Newcastle

Wyprzedził Aleksander Izaak Sroka W Parku Książęcym. Szwed wykorzystał poważny błąd Donnarummy, który po zablokowaniu strzału z dystansu pozostawił piłkę niewykorzystaną. Wyglądało na to, że Paris Saint-Germain przegra i pozostanie na płótnie, ale Kontrowersyjny rzut karny strzelony przez Mbappe w dogrywce uratował Francuzów.

Barcelona kwalifikuje się kosztem Porto

Porto objęło prowadzenie po golu Pepe, ale świętowanie jeszcze się nie skończyło, gdy Barcelona już wyrównała. Rzeczywiście, w drugiej połowie wynik był 2-1 dzięki Joao Felixowi. Zwycięstwo daje Barcelonie bilet do zakwalifikowania się do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ponieważ Porto i Szachtar zmierzą się ze sobą ostatniego dnia, pokonanie każdego z nich będzie niemożliwe.