1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Restauracja zmusza dzieci do siedzenia

  • W 2022 roku na całym świecie zarejestrowanych będzie 4,620 mln użytkowników sieci.

  • W 2021 roku PKB przemysłu spożywczego w Meksyku wynosi około 703 tysięcy 608 milionów meksykańskich peso.

  • Branża restauracyjna składa się głównie z małych lokali.

Istnieje wiele historii hostowanych w sieciach społecznościowych, wiele z nich przedstawia problem lub temat, który jest dziwny dla wielu osób. Tak jest w przypadku restauracji, która zainicjowała debatę networkingową, aby zmusić dzieci do siedzenia podczas posiłku.

Branża restauracyjna jest bardzo ważna na całym świecie i można to odnotować po zamknięciu pandemii Covid-19. Według danych INEGI w 2021 r. PKB przemysłu spożywczego w Meksyku wyniósł około 703 tys. 608 mln meksykańskich peso.

Podobnie to samo źródło wskazuje, że branża restauracyjna składa się głównie z małych placówek, czyli takich, które zatrudniają do 10 osób, gdyż 96 na 100 jednostek gospodarczych odpowiada tej wielkości i daje zatrudnienie 70 na 100 osób pracujących w ten sektor. .

data

Historia, która stała się wirusowa na Twitterze, stawia restaurację w Hiszpanii na celowniku huraganu, ponieważ ustanowiła pewne zasady dla klientów, którzy przynoszą swoje interesy z dziećmi.

Publikacja donosi, że restauracja O Fragón de Fisterra znajdująca się w Galicji w Hiszpanii wywołała kontrowersje, prosząc dzieci poniżej 12 roku życia, aby siedziały podczas całego posiłku.

Regułę podzielał ojciec rodziny, który wyraził swoje niezadowolenie z surowych wymagań i wywołał różne opinie i dyskusje wśród internautów.

Historia opowiada o tym, jak użytkownik wskazuje, że po dokonaniu rezerwacji w restauracji na pójście z małymi dziećmi do restauracji, znajduje w dziale regulamin, do którego odnosi się restauracja.

Ojciec rodziny napisał na swoim koncie na Twitterze: „Dzieci w wieku poniżej 12 lat mają obowiązek pozostawania przy stole przez cały czas w towarzystwie rodziców, a jeśli tak nie jest, rezerwacja powinna zostać ponownie rozpatrzona”.

READ  Co najmniej 4 zabitych i 30 ciężko rannych po upadku areny w Espinal

Mężczyzna powiedział: „Powiedz mi, środek odstraszający, zastraszanie czy dyskryminacja?”

Po udostępnieniu jego skargi w sieciach, post stał się wirusowy w sposób, który wywołał wiele kontrowersji ze strony Digital Pulse.

Internauta powiedział: „Problemem nie są dzieci, tylko rodzice”.

„Klienci nie muszą znosić niczyich dzieci, a kto lepiej niż właściciel wie, jakich klientów chce, hotelarz ma całkowitą rację” – czytamy w innym komentarzu.

Inny internauta wyjaśnił: „Chciałem to potraktować w ten sposób, ale moim zdaniem ze względu na bezpieczeństwo dzieci i osób wokół nich”.

Przeczytaj inny komentarz „Całkowicie zgadzam się z hotelarzem, jeśli dzieci są niewykształcone, nie zabieraj ich do jedzenia poza domem”.

To nie pierwszy raz, gdy podobna sytuacja rozprzestrzeniła się w sieci, ponieważ pewnego razu inny gość w restauracji udostępnił menu, które oferuje specjalnie dla niegrzecznych dzieci, co wywołało kolejne kontrowersje wśród internautów.

Krótko mówiąc, ponownie sieci społecznościowe stają się kanałem, w którym ludzie dzielą się swoimi poglądami, zwłaszcza gdy dotyczą kontrowersyjnych kwestii, takich jak ta.

Czytaj teraz:

„A co z nami?”: Pracownicy Google narzekają na podwyżki płac dyrektorów generalnych

Shopify dołącza do masowych zwolnień i zwalnia 20% pracowników

Moda w Meksyku: odzież na inflację i awarie