20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raul Jimenez szybko miażdży bramkę El Tree, wyprzedzając rekord Hugo Sancheza

Raul Jimenez szybko miażdży bramkę El Tree, wyprzedzając rekord Hugo Sancheza

ESPN7 czerwca 2023 22:34Czytanie: dwie minuty.

Po ponad 14 miesiącach bez strzelenia gola w El Tri, Jiménez ponownie świętował golem z drużyną narodową, 30. w swojej karierze.

Mazatlan – Raula Jimeneza Strzel ponownie gola z Reprezentacja Meksyku i omiń to Hugo Sancheza Na liście najlepszych strzelców wszechczasów trójkolorowy.

Po ponad roku bez bycia w sieciach konkurencji, Jimenez Danie meksykańskiemu zespołowi przewagi w konfrontacji z nim Gwatemala w tym Stadion Creekn, siedziba Mazatlana z Liga MX.

Jimenez Strzelił rzut karny 20 minut przed rozpoczęciem meczu na Cañoneros po tym, jak gwatemalski obrońca popełnił zagranie ręką w polu karnym. Napastnik Wolverhampton, który wciąż był w drodze do Nicholasa Hagena, oszukał bramkarza z Ameryki Środkowej i tym samym dał pierwszeństwo trójkolorowy w towarzyskim pojedynku.

Bramka zdobyta z rzutu karnego posłużyła do przełamania szybkości strzelania, z jaką strzelał Reprezentacja Meksyku. Jimenez Nie strzelił gola w trójkolorowej koszulce od 31 marca 2022 roku, kiedy to zdobył jedną z dwóch bramek Meksyk Pokonaj Salwador w pojedynku kwalifikacyjnym CONCACAF, mierząc się z przeszłością Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Raul Jimenez szybko miażdży bramkę El Tri.Imago 7

Minął rok i nieco ponad dwa miesiące Jimenez Ponownie świętowali gola z reprezentacją Meksyku, a od czasu kontuzji czaszki, której doznał w listopadzie 2020 roku, napastnik walczył o znalezienie najlepszego występu w drużynie narodowej i swoim klubie z Premier League Wolverhampton.

Z tym kodowaniem Raula Jimeneza Osiągnął 30 bramek z pierwszym zespołem, który przekroczył Hugo Sancheza Na liście najlepszych strzelców wszechczasów Meksyk. Hugo dostarczył 29 napisów, z „Lobo de Tepegi” na ósmym miejscu na liście i równym Luisowi Roberto Alvesowi „Zag”.

Na liście jest następna pozycja Jimenez Może wyprzedzić Enrique Borja, który stworzył 31 podpisów i jest szósty, podczas gdy Carlos Hermosillo ma 35 i jest piąty.