28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vuce nie zależy od nich, pierwsze i drugie posiłki od Chivasa i co zapłaci Rayados

Vuce nie zależy od nich, pierwsze i drugie posiłki od Chivasa i co zapłaci Rayados

Sprawa finansowa Chivas nie jest prostą sprawą, dlatego jeśli trafią na umowę, muszą ją podpisać. To właśnie Rayados de Monterrey umieszcza na srebrnym talerzu dla swojego chiverío i Amaury Vergara.

Więcej aktualności READUS:

Ile Chivas zapłaciłby za Funes Mori, by wydostał go z Riados?

W Chivas są pewni, że biznes może odnieść pełny sukces, ponieważ Rayados nie oprze się wypuszczeniu 2 graczy, na których Vucetich z pewnością nie liczy w nadchodzącym turnieju.

W tym kontekście są to dwaj gracze, którzy już pokazali jakość, ale biorąc pod uwagę ich obecną piłkę nożną, mają rozsądną cenę, więc Guadalajara może dodać ich do swojej drużyny bez względu na to, jaki DT pozostanie w następnym turnieju.

Kim są gracze, którzy przeniosą się z Riados do Chivas?

Głównie Jonathan Gonzalez, 23-letni pomocnik, który skończył wypożyczenie do Gallusa. Z drugiej strony Hugo González byłby idealną pozycją na pokrycie odejścia Gudiño, jeśli nie odnowi się. Według Transfermarkt Chivas nie powinien zapłacić więcej niż 3 miliony dolarów.

Więcej aktualności Chivas:

Chivas i współpracuj z Rayadosem, aby złapać Jesúsa Gallardo

READ  Prezenty, które każdy zespół Liga MX chce otrzymać w te Święta