1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raport medyczny Vuceticha po wyjeździe karetką

Wiktor Manuel Vucetichtechniczny porysowanyZostała wycofana z treningu reggae przez karetkę w poniedziałek, 19 września. Klub wydał raport medyczny „Króla Midasa”, po tym jak różne plotki krążyły w mediach społecznościowych.

Vucetich Został zabrany do szpitala po tym, jak obniżył ciśnienie i był to tylko protokół. Niektóre filmy pojawiają się w sieciach społecznościowych Wiktor Manuel Wejdź do wejścia do sanatorium, gdzie zostaniesz oceniony.

Może Cię zainteresować:
Będzie już porozumienie między Monterrey i Espanyolem dla Cesara Montes

Stan zdrowia Wiktora Manuela Vucica

W oświadczeniu członkowie rodziny królewskiej zgłosili stan zdrowia Vucetich, która została zabrana do szpitala po tym, jak została ustabilizowana przez personel medyczny zespołu.

Klub piłkarski Monterrey Rayados poinformował, że nasz trener Viktor Manuel Vucic doświadczył niedociśnienia podczas poniedziałkowego treningu Rayado w Baril.

Zespół medyczny klubu zainstalował menedżera i jako środek ostrożności Vucetich został przewieziony do szpitala na badanie przez lekarza rodzinnego.

Po sprawdzeniu i zakończeniu oceny medycznej zostanie wydany zaktualizowany raport medyczny.”, mówi oświadczenie.

Może Cię zainteresować:
Układanka Liguilla Ameryki, Chivas, Cruz Azul i Pumas

READ  Co wiemy o zainteresowaniu Chelsea Edsonem Alvarezem