20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Putin nakazuje stworzenie własnej konsoli w Rosji po odejściu z kraju Nintendo, PlayStation i Xbox

Putin nakazuje stworzenie własnej konsoli w Rosji po odejściu z kraju Nintendo, PlayStation i Xbox

O zamknięciu Nintendo eShop w Rosji wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, a teraz otrzymujemy kolejne wieści z kraju związane z tym krajem. Przychodzą do nas, gdy się dowiedzą Yasha Hadaji Kilka miesięcy temu ustąpił ze stanowiska dyrektora krajowego firmy po latach wątpliwego zachowania w firmie. Co więcej, wcześniej Zarzucano mu utworzenie wtórnej spółki o nazwie Acivka Kontynuować sprzedaż produktów Nintendo pomimo zakazu nałożonego przez firmę w związku z wojną na Ukrainie.

Teraz wiadomości skupiają się na prezydencie Rosja, prezydent Rosji Władimir Putin. Wygląda na to że Rząd ocenia możliwość produkcji konsol do gier wideo w krajuNiezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, czy mobilny, oprócz opracowania systemu operacyjnego i platformy chmurowej do dystrybucji gier i programów.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone Nintendo, PlayStation i Xbox wychodzą z rynku rosyjskiego. Termin realizacji tego projektu upływa 15 czerwca 2024 r., a premier Miszustin będzie monitorował jego przestrzeganie. Według rzecznika Kremla Pieskowa w ten sposób chcą promować branżę gier wideo w Rosji.

Musimy być uważni i obserwować rozwój sytuacji. Tymczasem, co o tym sądzicie?

fontanna.

READ  W ten sposób możesz zapobiec wyświetlaniu reklam w systemie Windows 11