8 maja, 2024

Pumas kontra Mazatlan |  Wynik i cele |  Dani Alves

Pumas kontra Mazatlan | Wynik i cele | Dani Alves

Estadio Olímpico Universitario było prawdziwą imprezą, ponieważ było wiadomo, że Dani Alves zacznie grać, ale Mazatlán FC miał przerwać atmosferę, wygrywając mecz do 89. minuty.Jednak Nicolas Freire pojawił się, aby uratować pierwszy transfer bombowy z Apertury 2022 , który dał podanie do bramki .

Każda piłka dotknięta przez Brazylijczyka była świętowana przez uniwersyteckich fanów, którzy wypełnili salę, aby obejrzeć światową legendę futbolu. Nawet skrzydłowy – teraz grający jako powstrzymywanie – miał luksus rzucenia „taketo” w pierwszej połowie i był bliski otwarcia wyniku rzutem wolnym, który wpakował Nicolasa Viconesa w kłopoty.

W ramach uzupełnienia kanonierki krępują koty. W 70. minucie Nicolas Benedetti wyprowadził Mazatlana na prowadzenie, ale bramka została anulowana kopnięciem ręki.

Jednak pięć minut później pojawił się Edward Bello, który zdobył wynik 1-0 na korzyść Pacific Pearl.
Kiedy wydawało się, że Mazatlán FC zamierza uciszyć imprezę, w 89. minucie Dani Alves z rzutu rożnego wykonał rzut rożny Nicholas Freire i piłka poszybowała w siatkę.

Pumas rzuciła wszystko w dodanych sześciu minutach, ale to nie wystarczyło, aby zdobyć trzy punkty. Jednak debiut Daniego Alvesa uratował Argentyńczyk.

Pokrycie Pumas vs Mazatlan

Dobranoc i witaj w najlepszych? Relacja na żywo z meczu Pumas i Mazatlan Z Uniwersyteckiego Stadionu Olimpijskiego w Meksyku, odpowiadającego Dzień 5 Apertury 2022 Z ligi BBVA MX. Podamy Ci całą akcję na tym spotkaniu, które obiecuje różne odczucia.

Statystyki Mazatlan vs Pumas

Jak dostają się tam Pumas i Mazatlan?

Studenci uniwersytetu niepokonani przeciwko Arsenalowi W czterech meczach grali w Lidze MX. Kociaki nie przegrały na Aperturze 2022, ale wygrały tylko jeden mecz. jednakże, Wszystkie światła będą na możliwym debiucie za

Daniego Alvesa.

z drugiej strony, Grupa Pacific Pearl nie wygrała I dodają tylko dwa punkty, iloczyn dwóch wiązań.

To jest skład Pumy na mecz z Mazatlán FC, w którym zadebiutuje Dani Alves.

Bramkarz: Julio Gonzalez

Obrona: Daniel AlvesNicholas Freire, Arturo Ortiz, Jeronimo Rodriguez
Media: Pablo Benevendo, Hegor Meritao, Edward SalvioLionel Lopez
Atakujący: Juan Denino i Gustavo del Peter