29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przestępcy napadają na studentów medycyny BUAP

Przestępcy napadają na studentów medycyny BUAP

Przestępcy napadają na studentów medycyny BUAP

Moment, w którym podmiot ubrany na czarno kłóci się z dwoma studentami medycyny.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni uczniowie kl Lek BUAP Byli ofiarami przestępczości działającej w pobliżu uczelni. Dzieje się tak na 31 Zachodzie i 13 Południu.

Co najmniej trzykrotnie grupa osób wraz z kobietą przechwytywała młodych mężczyzn w celu kradzieży pieniędzy i kosztowności.

Społeczność studencka Autonomicznego Uniwersytetu Puebla (BUAP) donosi, że w tym tygodniu te same osoby zarejestrowały tylko trzy ataki.

Ci, którzy padli ofiarą tych bandytów, wskazują, że korzystają z komunikacji miejskiej.

Po przybyciu na Stację Uniwersytecką ich rzeczy zostają skradzione; Jeśli stawiają opór, grożą im i biją.

Na filmie udostępnionym w sieciach społecznościowych widać, jak student zmaga się z mężczyzną w bluzie, czapce i maseczce. Podmiot uderza młodego mężczyznę i odchodzi.

Wideo z X: Moment, w którym studenci medycyny BUAP zostają zaatakowani.

W ten sposób przestępcy działają na studentów medycyny BUAP

Według poszkodowanego wszystko wydarzyło się, gdy próbował wysiąść z jednostki komunikacji miejskiej. Kiedy kierowca miał mu wydać resztę, jeden ze wspólników wyrzucił pieniądze. W tym momencie skorzystali z okazji i zabrali mu telefon komórkowy.

Zdając sobie z tego sprawę, młody człowiek wziął jednego z pracowników za ramię i obaj wyszli z jednostki. Złodziejowi udało się jednak uciec i uciekł ze wszystkim oraz z tymi, którzy mu towarzyszyli.

Dzięki systemowi śledzenia telefonu komórkowego ofiara była w stanie zdać sobie sprawę, że ktokolwiek ukradł jej telefon, przebywał w Tlaxcala.

Kradzieże mają miejsce około godziny 7:00, kiedy uczniowie udają się na zajęcia do szkoły medycznej BUAP.

Dlatego bandyci wykorzystują fakt, że w jednostkach komunikacji miejskiej roi się od plądrujących studentów.

Podobnie świadkowie potwierdzają, że grupa ta działa na ulicach wokół zakładu. Z tego powodu zwrócili się do Sekretariatu Bezpieczeństwa Obywatelskiego (SSC) o zwiększenie bezpieczeństwa w okolicy.