16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przed i po pożarach na Hawajach

Przed i po pożarach na Hawajach

Zdjęcia satelitarne pokazują wtorek, 15 sierpnia i środę, 16 sierpnia Przed i po na Hawajach ze względu na rozmiary zniszczeń spowodowanych przez pożaryktóre dotychczas obliczono 111 osób nie żyje, a setki wciąż są zaginione na wyspie Maui.

robić zdjęcia Śródmieście Lahaina i historyczne 60-metrowe drzewo BanyanObok Widoki na Front Street, w tym restaurację Mick’s Fleetwood i niektóre sklepy przy głównych ulicachponieważ Maui zajmuje się skutkami wielu pożarów.

Film zawiera również zdjęcia m.in Ludzie czekają na dostawy W centrum handlowym w Lahaina na Maui, Niektóre sklepy zostały zniszczone przez pożar, Tymczasowe schronienia, które sI zainstalowany, oprócz Technicy naprawiający infrastrukturę linii elektroenergetycznych z tego miasta.

Ogień przetoczył się przez północno-zachodnie wybrzeże Maui w zeszły wtorek, tworząc swoją historyczną ścieżkę Miasto Lahaina Zniszczyli prawie wszystko na swojej drodze. mieszkańców Colazostał spalony setki hektarów i wymusił kilka lokalnych ewakuacji.

Jakie szkody pozostawił pożar na Hawajach?

Szybko poruszający się pożar Maui, napędzany wiatrem o prędkości do 130 kilometrów na godzinę, przetoczył się po zboczu wygasłego wulkanu do miasta Lahaina 8 sierpnia. 2200 budynków zniszczonych lub uszkodzonych, a szkody szacowane na 5,5 miliarda dolarównie licząc tysięcy ofiar, które stały się bezdomne.

prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden pojedzie na Hawaje w przyszłym tygodniu Do Poznaj ocalałych i ratowników, którzy pracują przy pożarach Zniszczył ten archipelag i pozostawił ponad setkę zabitych.

Zidentyfikowano tylko pięciu zmarłych. Urzędnicy hrabstwa Maui ujawnili dwa nazwiska po powiadomieniu bliskich mu osób o jego śmierci: 74-letni Robert Dickman i 79-letni Buddy Gantuck, obaj z Lahaina.

To najgroźniejszy pożar w Zjednoczone państwo Według grupy badawczej z 1918 roku, kiedy w Minnesocie i Wisconsin zmarły 453 osoby, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Przeciwpożarowej.

READ  Podsumowanie wiadomości o wojnie rosyjskiej na Ukrainie 26 kwietnia