25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracujesz w Tech?  Masz możliwości zadbania o swoje zdrowie psychiczne

Pracujesz w Tech? Masz możliwości zadbania o swoje zdrowie psychiczne

Czy wiesz, że pracując w Tech de Monterrey Masz różne opcje Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne?

Jako współpracownik „Masz do wyboru korzystne opcje dla siebie i swojej rodziny” – skomentował. Maria Mazaprzywódca narodowy Ogólny luksus Tec.

„To czego chcemy Szczęśliwi i zadowoleni współpracownicy, Aby mogli cieszyć się codziennym życiem, wiedząc, że są w organizacji, która dba o ich sprawy Opieka„W miejscu, gdzie w centrum jest człowiek.” Komentarz.

W komunikować się, Udostępniamy opcje dostępne dla Ciebie jako współpracownika Tec, aby temu zapobiec Niepokój i depresja, Redukować stres I wzmocnij swoje Szanuj siebie, zwłaszcza.

1. Rozmowy na temat dobrego samopoczucia emocjonalnego

2. Chcemy linii

3. Weź A przerwa

4. Aplikacje dla lepszej medytacji i odpoczynku

5. Punto Blanco: przestrzeń do kontemplacji

6. Warsztaty Strażników Queens Park

Jako współpracownik Tec masz do dyspozycji opcje, dzięki którym możesz skupić się na swoim dobrym samopoczuciu i zdrowiu psychicznym, takie jak aplikacje do medytacji i przestrzenie takie jak Punto Blanco (na zdjęciu).

1. Rozmowy na temat dobrego samopoczucia emocjonalnego

tutaj są Comiesięczne rozmowy Na czym się skupiamy Problemy ze zdrowiem psychicznymKtóre zapewniają psychologowie i profesorowie instytucji z doświadczeniem w tym zakresie Tematyka emocjonalna.

„Raz w miesiącu będziemy współpracować z profesjonalistami Znajdź tego typu rozmowę Aby ulepszyć A Kultura wellness do poziomu Emocjonalne i psychiczne„, Komentarz Marcela TrevinoKoordynator Holistycznego Wellbeing w Tec.

Te przestrzenie dialogowe będą dostępne dla współpracowników Za pośrednictwem platformy Teams.

– Zapoznaj się z harmonogramem rozmów

Daty, w których będzie można posłuchać tych przemówień to:

  • 25 kwietnia – Zapobiegaj wypaleniu zawodowemu.
  • 13 maja – Zarządzanie stresem i uważność.
  • 21 czerwca – Firma konsultingowa Te Quiro Line.
  • 18 lipca – Poczucie własnej wartości i bezpieczeństwo.

Otrzymasz powiadomienie na początku każdego miesiąca Główny e-mail z powiadomieniem TecZnajdziesz tam link do wykładu, który możesz zapisać w swoim kalendarzu. On wskazał.

Zapowiedział także, że o rozmowach zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej Powiadomienie cykliczne W kosmosie Mitic.

READ  Wyróżnienie studentów medycyny BUAP - ContraRéplicaPuebla

„Chcemy, aby pracownicy byli szczęśliwi i usatysfakcjonowani, mogli cieszyć się codziennym życiem i widzieć, że pracują w organizacji, która dba o ich dobro.” Maria Maza

2. Linia TWe Want: wsparcie emocjonalne, kiedy go potrzebujesz

the Chcemy linii Jest to usługa telefoniczna dla społeczności Tec, która zapewnia Wskazówki i porady „Aby stawić czoła różnym sytuacjom emocjonalnym i poprawić jakość życia” – skomentowała Marisela.

„W tej służbie 100% poufnościOprócz rozmowy telefonicznej w celu uzyskania porady psychologicznej, możliwość jej uzyskania wideo rozmowa„, Koordynator skomentował.

Dla usług telefonicznych linia jest dostępna 800 813 9500gdzie współpracownik Tec będzie objęty opieką z jego numerem pracownika.

Możesz także wejść tec.orienta-me.comlub pobierz Aplikacja Orienty W telefonie komórkowym, gdzie znajdują się również treści takie jak WebinariaCzaty, artykuły, porady, procedury, filmy i nie tylko.

Aby skorzystać z tej usługi cyfrowej, Treviño sugeruje otwarcie konta w Poczta firmowa Utwórz także hasło, aby w razie potrzeby móc otrzymać opiekę tak szybko, jak to możliwe.

„Ponadto jest to tzw Służba społeczności Tec Jako współpracownicy, nauczyciele i ich najbliższe rodziny; Oprócz opieki medycznej, porady żywieniowe, emocjonalne i prawne, między innymi. on dodał.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, możesz podążać ścieżką: miTec>work@tec>Komfort i elastyczność>Chcemy.

3. Weź A przerwa: Przestrzeń, w której możesz oczyścić umysł

Mazza skomentował, że opcją dla współpracowników, którzy potrzebują przestrzeni do myślenia i znalezienia spokoju ducha, jest strategia Weź przerwa.

Była to strategia, która pojawiła się w czasie pandemii dla tych, którzy czuli się… zmartwiony Lub niski czuję się smutny (z powodu pozbawienia wolności); Zmieniliśmy się, stosując bardziej skoncentrowane podejście Zdrowie psychiczne I Elastyczność„, Zawieś berło.

że to Możliwość odpoczynku fizycznego i psychicznego Dla tych, którzy czują się zestresowani, zestresowani lub przytłoczeni.

READ  Szerokie oddychanie: technika, która pomaga poznać swoje uczucia | zdrowie

Najpierw możesz skontaktować się ze swoim bezpośrednim liderem i opowiedzieć mu o swoich zainteresowaniach i możliwościach Weź przerwa.

Wyraź, w jaki sposób korzystasz z tej przestrzeni, niezależnie od tego, czy jest to cały dzień, czy tylko jego część, na przykład poranek lub popołudnie.

Przestrzeń ta składa się z Zgadzam się z twoim przywódcą I Deponowanie urlopu na koncie urlopowym nie jest konieczne.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, możesz podążać ścieżką: miTec>work@tec>Komfort i elastyczność>Zrób sobie przerwę.

4. Aplikacje umożliwiające lepszą medytację i odpoczynek

Koordynator zauważył, że dostęp do usługi mają także współpracownicy Tec Platforma odnowy biologicznej Karnet gimnastycznyktóry w swojej prezentacji zawiera narzędzia poprawiające zdrowie psychiczne.

Posiada zestaw Polecane aplikacje Które mogą być przydatne do medytacji, pomiaru jakości snu i rozwijania dobrych nawyków zdrowotnych.

Dla współpracowników Tec platforma ma… Plan cyfrowy Bezpłatny, który obejmuje 10 aplikacji na telefon komórkowy I 5 zajęć on-line Od poniedziałku do piątku (po jednym dziennie).

Niektóre aplikacje skupiające się na zdrowiu psychicznym i dobrym samopoczuciu to:

– Medytopia

Jest to aplikacja, która poprzez ćwiczenia promuje zdrowie emocjonalne Medytacja, sen i pełna uwaga (uważność).

-Globalny rozwój

Aplikacja do Zapobiegaj wypaleniu Który składa się z platformy do pokonania zmęczenia.

– Cykl snu

Dzięki tej aplikacji możesz to zrobić Analiza cyklu snuPosiada również urządzenie monitorujące i alarmowe.

-Niesamowity

Jest to aplikacja, która pozwala się rozwijać Zdrowe nawyki Aby osiągnąć swoje cele.

Istnieje również 7 opcji Członkostwo po preferencyjnych cenach Do współpracowników Tec, którzy dają Ci dostęp do Komercyjne sale gimnastyczne i obiekty sportoweekstra Polecane aplikacje I sesje co miesiąc z Załoga robocza Tenisówki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, możesz podążać ścieżką: miTec>work@tec>Wellness i elastyczność>Gympass.

READ  Możesz zobaczyć 5 planet gołym okiem na niebie! Dowiedz się, jak widzisz ten rzadki układ – naucz mnie o nauce
Plan pracowniczy Gympass Tec obejmuje kilka opcji skupiających się na dobrym samopoczuciu i zdrowiu psychicznym.
Plan pracowniczy Gympass Tec obejmuje kilka opcji skupiających się na dobrym samopoczuciu i zdrowiu psychicznym.

5. Punto Blanco: Miejsce do medytacji na terenie kampusu

White Point to przestrzeń, w której społeczność Tec jako uczniowie, współpracownicy i nauczyciele może zastanowić się, zastanowić i odnaleźć siebie.

Obecnie istnieją uniwersytety, takie jak Meksyk, stan Meksyk, Santa Fe, Cuernavaca, Monterrey, Puebla, Laguna, León i Sinaloa; A także między innymi w PrepaTec Esmeralda, Santa Catarina i Eugenio Garza Lagüera.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, możesz podążać ścieżką: miTec>work@tec>Luksus i elastyczność>Przestrzenie luksusowe.

Jeśli martwisz się o zdrowie psychiczne swoich bliskich i bliskich Ci osób, Tec dba także o swoich współpracowników Szkolenie z zakresu zapobiegania samobójstwom Który Wykrywa znaki ostrzegawcze Co pokazuje człowiek, gdy myśli o samobójstwie,

Chodzi o trening Strażnicy Queens Park (Co to znaczy pytam, Przekonuje I wskazując nabo jego skrót w języku angielskim) jest stosowany w celu pomocy osobom, które z powodu Zachowania Również Wyrażenia Chcą sobie zaszkodzić.

To jest Program ma charakter ogólnopolski Jego celem jest towarzyszenie i przekonywanie osoby, która tego potrzebuje Szukałem pomocy.

Współpracownicy mogą znaleźć to szkolenie w kursie „Proś, możesz uratować życie”.Dostępne w Zobacz naukę Na platformie czynniki sukcesudo którego możesz uzyskać dostęp z mitec.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt Usługi techniczne.

Przeczytaj także: