19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Popraw błąd równania w 8 sekund jednym ruchem |  Meksyk

Popraw błąd równania w 8 sekund jednym ruchem | Meksyk

Jeśli masz wolny czas, uważamy, że jest to odpowiedni czas na rozwinięcie tego wirusowego wyzwania, które przećwiczy Twój mózg i przetestuje Twój poziom inteligencji. Jednym ruchem musisz poprawić ogromny błąd w równaniu, które pojawia się na ilustracji. Myślisz, że możesz to zrobić?

Na obrazku wirusowego wyzwania można zobaczyć następującą operację matematyczną: 8 + 6 = 5. To równanie jest niepoprawne i musimy spróbować poprawić je jednym ruchem. Aby to osiągnąć, będziesz musiał zastosować pewne strategie, ale najważniejszą rzeczą jest skupienie się tak bardzo, jak to możliwe i odłożenie na bok wszelkich rozpraszaczy.

Jeśli pomimo twoich prób nadal nie możesz się zdecydować, którą zapałką przesunąć, aby poprawić całe równanie, nie martw się, od razu pokażemy Ci poprawną odpowiedź.

Wirusowe zdjęcie wyzwania

Równanie, które pokazujemy na tym obrazku, jest nieprawidłowe i musimy je poprawić jednym ruchem. | fot.: fresherslive.com

Rozwiąż wirusowe wyzwanie

Jedyny ruch, jaki musiałeś wykonać, dotyczył liczby 8. Musisz usunąć dopasowanie i dodać je do liczby 5, tak aby na końcu pozostało równanie: 0 + 6 = 6.

Tutaj pokazujemy ruch, który musisz wykonać, aby równanie było poprawne. | fot.: fresherslive.com
Ostatecznie tak wygląda równanie po wykonaniu ruchu. | fot.: fresherslive.com

Czy ten quiz wizualny był dla Ciebie interesujący, ponieważ dowiedziałeś się więcej o sobie i swoim sposobie myślenia? Testy te są bardzo interesujące iw niektórych przypadkach trudne do wykonania, ale zawsze uczą. Jeśli chcesz dalej sprawdzać swoją wiedzę, powiemy ci, że jest długa lista wyzwań do wykonania i wystarczy kliknąć poniższy link z większą liczbą testów wizualnych w Depor, i to wszystko. odważyć się?

Polecane filmy

Nie zastanawiaj się dłużej i weź udział w kolejnym quizie wizualnym, który w ciągu kilku sekund pokaże Twój prawdziwy sposób bycia. Czas poznać siebie w pełni!

READ  ➤ Jakie usta są Twoje? Dowiedz się, co mówią o Tobie Twoi znajomi, korzystając z tego wizualnego quizu | Meksyk