9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ponitka opuścił Zenit po krytyce w Polsce

Napastnik dołączył do rosyjskiej drużyny wraz z kilkoma amerykańskimi zawodnikami

Xavier Pascual wraz z Ponitką udziela Janet porad z linii bocznej.

Strona trzecia

ten Janet Petersburg Polski pionier ogłosił odejście za pośrednictwem swojego konta na Twitterze w piątek Mateusz PonitkaDołączył do rosyjskiej drużyny kilka dni temu po tymczasowym powrocie do swojego kraju podczas wojny między nimi. Rosja I Ukraina. Podobnie jak Bonitka, powrócili do moralności Zenita po tym, jak kilka dni temu Amerykanie wrócili do ojczyzny. Alex Poitrus, Billy Barron, Jordan Lloyd, Tyson Carter I Jordania Mickey.

Odstęp między Ponitka I to Szczyt Dzieje się tak po tym, jak gracz otrzymał ostrą krytykę w swoim kraju w wyniku jego decyzji o ponownym dołączeniu do Zenitu. Zapamietaj to Polska To także jeden z najbardziej krytycznych krajów dla Rosji w ostatnich tygodniach.

Jedna z najostrzejszych krytyki pod adresem Ponitki pochodziła od byłego polskiego gracza Marcin CordotSpędził dwanaście sezonów w NBA i dołączył do Ponitki w kadrze narodowej.

Czytaj więcej

Pokaż komentarze

Ładowanie następnej treści…

READ  "Niektóre teatry zniszczone w Polsce"