2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polski premier ostrzegł, że jeśli UE rozpocznie „trzecią wojnę światową”, to zemści się wszelką dostępną bronią.

Opublikowany:

25 października 2021 16:13 GMT

Rzecznik jego dyrektora starał się bagatelizować zarzuty, twierdząc, że były one przesadzone.

Premier Polski Mateusz Morawiecki ostrzegł, że jeśli Unia Europejska (UE) odmówi dostępu do jego kraju, może wybuchnąć „trzecia wojna światowa”. 23,9 mld euro Podobny do tego z bloku społecznego po epidemii.

A Wywiad Morawiecki powiedział Financial Times, że UE stawia im „żądania” z „pistoletem w głowę” i że jego rząd będzie „chronił” ich prawa każdą bronią, jaką „posiadają”.

Kontrowersje pojawiają się pośród kontrowersji dotyczących postdemokratycznych wartości kraju Wyniki Jednostronnie Usunięcie dominacji prawa socjalnego W skali kraju coś, co jest sprzeczne z prawem okręgu wyborczego.

Po tym, jak te doniesienia wywołały wielkie poruszenie wśród eurodeputowanych, rzecznik wykonawczy Morawieckiego Piotr Muller próbował uspokoić sytuację, argumentując, że to tylko przesada i nie należy tego rozumieć.

Chociaż Moraviki nie odnosi się do tego, czym „broni”, wyjaśnia się, że może odnosić się do ignorowania ambitnych planów europejskich. Redukcja gazów cieplarnianych, Lub zmniejsz Dostępny rosyjski gaz Przecina kraj z Białorusi, aby dostarczyć część Europy.

READ  Rosja określa kryzys migracyjny Polski mianem wojny informacyjnej | Aktualności