3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska zwyciężyła w międzynarodowym turnieju reprezentacji do lat 17 w piłce nożnej

Reprezentacja Polski zwyciężyła w „Międzynarodowym Turnieju La Nucía U17” 2024.. To był bardzo wyrównany mecz, który Polska wygrała w czworoboku z udziałem Szwecji, Norwegii i Czech. Ten międzynarodowy turniej piłki nożnej do lat 17 odbył się w dniach 6–10 lutego w „La Nucía Football Center” i na stadionie Estadi Olímpic Camilo Cano.

„La Nucía International Tournament U17” odbył się w „La Nucía, Ciudad del Deporte” drugi rok z rzędu. Wydarzenie jest częścią programu i zaangażowania profesjonalnych klubów w La Nucia w turystykę sportową, które dzięki nowemu obiektowi „La Nucia Football Center” będą w nadchodzących miesiącach gościć liczne profesjonalne drużyny i turnieje.

Wydarzenie sportowe organizowane przez Norweską Federację Piłki Nożnej (Norges Football Forbund), Marbella Football Centre, Escape Travel i Radę Miasta La Nucia.

kwestionowana konkurencja

Wbrew wszystkiemu, pośród wielkiej równości (z trzema krawatami na głowie) Po pełnym bramek spektakularnym widowisku Polska została mistrzem reprezentacji La Nucia do lat 17. Spotkane w „La Nucia, Ciudad del Deporte”. Norwegią, Szwecją, Polską i Czechami. Na końcu Ponieważ w trójstronnym remisie dominowała 6 punktów, o zwycięstwie zadecydowały pozytywne bramki: 1. Polska 6 punktów (10 goli na korzyść), 2. Czechy 6 punktów (7 goli na korzyść). 3. Szwecja 6 punktów (3 bramki przewagi) i 4. Norwegia 0 punktów.

Wyniki trzech dni przedstawiają się następująco: Pierwszy dzień pracy6 lutego: Norwegia 1-3 Czechy i Szwecja 0-4 Polska. drugi dzień, 8 lutego: Polska 3-4 Czechy, Norwegia 0-2 Szwecja i Dzień trzeci10 lutego: Czechy 0:1, Szwecja i Polska 3:0, Norwegia.

Czołowy międzynarodowy czworokąt piłkarski do lat 17, w którym na trybunach obecni są sekretarze techniczni i skauci z najlepszych drużyn piłkarskich w Europie, aby zobaczyć młode talenty norweskiej, szwedzkiej, czeskiej i polskiej piłki nożnej. .