4 maja, 2024

Polska i Portugalia potwierdziły swoje miejsca na mundialu 2022 w Katarze

The Reprezentacja Portugalii Spełnione i przekroczone oczekiwania Macedonia Północna (2-0) Z prawie żadnych niepowodzeń. orteza Manchesteru United, Bruno FernandesDaje Portugalczykowi bilet na następne Mistrzostwa Świata w Katarze w listopadzie przyszłego roku.

Ze swojej strony Polska Przyjedzie także z drużyną Portugalii Mistrzostwa Świata w Katarze Po nałożeniu na Szwecja (2-0) Dzięki wielu Lewandowski i Zieliński Za drugie czterdzieści pięć minut. „Las Águilas” był najlepszym i najskuteczniejszym zawodnikiem w okolicy i weźmie udział w najważniejszym turnieju piłki nożnej na świecie.

Lewandowski uderza i Zieliński kończy

Pierwszy mecz starcia był dla miejscowych, aw szczególności dla zwykłego napastnika. Lewandowski Szwed wzniósł się ponad obronę, ale jego główka po dokładnym dośrodkowaniu poszła szeroko. Rękodzieło Na prawym pasie.

Nordycy nie zaniepokoili bramkarza Juventusu rzutem Isaka z dystansu. Wojciech Szczęsny. Gra toczyła się w wolnym tempie, a szanse obu drużyn w pierwszych piętnastu minutach meczu były niewielkie.

Gole Lewandowskiego i Zielińskiego rezerwują Polsce bilet na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze

Forsberg miał dobre 20 minut w pierwszej połowie. przeciwko studentom AndersonW ataku 3 na 3 poddaj się Olson Napastnik Lipska i szwedzki piłkarz wpadają w rękawicę Szczęsny Kiedy pierwszy raz zaśpiewana Stadion Śląski w Polsce.

Cash przepuścił też polską szansę z niskim dośrodkowaniem z Szymańskiego Kariera Aston Villi zakończyła się jego słabą nogą. Spotkanie odbywało się od strony ulicy i zaczęły się zbliżać do obu obszarów.

Druga połowa nie mogła zacząć się z większą pasją. Szwedzki pomocnik Karlstron Zahamował w tym obszarze Szymańskiego Kiedy to się skończy. Napastnik Bayernu Monachium, Robert LewandowskiMaksymalna kara została prawidłowo wykonana i Polska awansowała na tablicy wyników.

Po 60 minutach Szczęsny zamierzam śledzić pudła W Pizjuanie. Środek Kulusewski Z prawej strony piłka przelatuje przez obszar i przy dalekim słupku Forsberg Skończył zupełnie sam. Bramkarz Juve wszystko rzucił i zdołał obronić praktycznie pewną bramkę.

READ  Rick Steves: Historyczny, fascynujący Kraków Polski

Zieliński ukarał podanie po drugim wyścigu Polski EFE

Jak przegrasz, zapłacisz, bo Polska będzie półtora stopy od mundialu w Katarze. Zieliński. Przeciwko Napoli gracz został sam Olson I zdefiniowany krótki kij o lepszej jakości. Celem był cios dla Szwedów, a powrót do domu do „Orłów” wyglądał bardziej skomplikowanie.

Zamiast iść na swój teren, miejscowi nadal mieli możliwości zdobywania punktów. Lewandowski Zajął trzecie miejsce przy okazji dwugłowego strzału, ale jego strzał był na tyle skoncentrowany, że wpakował Olsena w kłopoty.

W ostatnich minutach Ibrahimović Polska weszła na stadion owacją na stojąco. Historyczny szwedzki piłkarz odejdzie z futbolu bez gry w nowym mundialu.

Bruno Fernandes podwaja swój podpis, aby przypieczętować przepustkę na Katar 2022 World Cup

Kluczowy mecz dla Portugalii w nowym wydarzeniu Pucharu Świata i w ich dążeniu do tego, co może być piątym Pucharem Świata. Cristiano Ronaldo Z odpornością swojego kraju.

Portugalczycy rozpoczęli konflikt zgodnie z oczekiwaniami. Posiadanie bordowego koloru i Macedończyków Czekali, żeby przygotować coś przeciwko temu Ostatni eliminator pozostawił faworyta w tarapatach.

Właśnie w kontrataku Macedonia miała pierwszą szansę na Bałkany w turnieju. Alyoski Spróbował szczęścia z wolejem, który był zbyt skomplikowany, by zdobyć gola.

jednakże, Diogo Jota Zamierzam ułożyć sobie na głowie Bezkonkurencyjna okazja Aby wyprzedzić Iberyjczyków. Rzut rożny MoutinhoPiłka trafia do dalekiego słupka, a piłkarz Liverpoolu obcina i liże poprzeczkę bramki, której broni Raista. Dmitriewski.

Portugalscy gracze świętują bramkę otwarcia turnieju EFE

Drugi, Urok przyszedł po ogromnym błędzie macedońskiego balu. Dawać Ristowski dla Cristiano RonaldoGarokolea między ośrodkami opuszcza piłkę Bruno Fernandes A utalentowany Portugalczyk nie omieszkał postawić szaleństwa przeciwko Dmitriwskiemu Stadion Drago.

powiedział Cruyff Piłka nożna to gra błędów i to właśnie skazało skromną Macedonię Północną na zagładę. Napastnik gości wolał zagrać w kontrataku, wykonując blokujące podanie poziome pomiędzy środkiem pola a środkiem pola. Christian i Bruno Fernandez Wykorzystują błąd wyprzedzania mistrzów Europy w 2016 roku.

READ  Aisha będzie nadzorować rozbudowę lotniska CPK w Polsce do 7 milionów

Portugalczycy nie chcieli wpadać w panikę z Turcją i mieli kilka okazji do zwiększenia przewagi. Diogo Jota Przegrał bez bramkarza pięć do końca anuluję Pierwszą połowę zakończył strzałem z prawej strony.

Drugie czterdzieści pięć minut miało zacząć się od strzału Bruno Fernandes W rękach Normandonii Meta. Jednak portugalski atak nie powiódł się dwa razy. Dostał drugą szansę 2-0 Za centrum Diogo Jota Od lewej strony. Gracz Man Utd Podpisał dwie bramki po błyskotliwej woleja przeciwko Dmitriewski.

Ostatecznie Macedonia Północna uległa przewadze Portugalczyków i nie dokończyła wyczynu po wyeliminowaniu Włoch w poprzednim meczu. Portugalia wraca na zawody Pucharu Świata i ma już passę pięciu z rzędu.

Ghana wraca na mistrzostwa świata dzięki bramce Thomasa Parteya

Po pominięciu Rosji 2018 Ghana powróci do finałów Mistrzostw Świata (czwarty w swojej historii), a Nigeria nie będzie w stanie potwierdzić czynnika terenowego. Po pierwszym meczu 0:0 bramka została zapewniona po dwudziestu minutach meczu. Impreza Tomasza.

arkusz danych:

1-Nigeria: Uzoho, Aina, Troost-Ekong, Balogun, Bassey (Umar Sadiq, m.88), Onyeka (Shehu, m.46), Etebo (Musa, m.78), Dennis (Ighalo, m.78), Aribo, Luqman (Simon, d.61) i Osimhen.

1- Ghana: Wollacott, Odoi, Amartey, Djiku, Mensah, Thomas Partey, Baba Mohammed (Yadom, zm.46), Fatau (Gaire, zm.46), Kudus (Bukhari, zm.73), Jordan Ayew (Owusu, zm.46) ) ) i Afena-Gyan (Okyere Wriedt, m.90).

Gole: 0-1, M.20: Impreza Thomasa. 1-1, M.22: William Troost-Egong, z rzutu karnego.

Tunezja wykorzystała zwycięstwo w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata

Tunezja skapitalizowała zwycięstwo w pierwszym meczu z Mali (0:1) i zakwalifikowała się do drugiego z rzędu Pucharu Świata i szóstego w swojej historii dzięki bezbramkowemu remisowi u siebie w Rats.

0 – Tunezja: Ben Said, Dragar, Kandri, Talbi, Maloui, Laydoni, Ben Romthane (Bilele Ifa, m.91), Saleli, Sliti (Mejbri, m.90), Jaziri (Kenissi, m.46) i Masaghni (Skri, m.46) .67)

READ  Papież Franciszek.- UAO CEU i Ambasada RP w Barcelonie oddają hołd wizerunkowi Jana Pawła II

0 – Mali: Mounkoro, Hamary Traore, Fofana, Kouyate, Massadio Haidara, Amadou Haidara (Mohamed Camara, m.35), Samassekou (Dieng, m.73), Bissouma (Doucoure, m.73), Adama Traore, Diaby (Ibrahima Kone, d.73) i Djenepo (Doumbia, d.64)