18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska bierze pierwszy bilet

Polska bierze pierwszy bilet

W tygodniach poprzedzających rozpoczęcie mundialu rozgrywane są różne mecze eliminacyjne, w których stawką są miejsca. Igrzyska przedolimpijskie Następne lato. W eliminacjach do europejskich igrzysk przedolimpijskich po dwa wejściówki wygrali mistrzowie zawodów Polski i Turcji.

W niedzielnych eliminacjach do Afryki zmierzą się Kamerun i Senegal (17:00), Argentyna i Bahamy (14:00) oraz USA.

Eliminacje olimpijskie w Gliwicach

Zespół Prowadzący, PolskaPokonany i wygrał pierwszy mecz europejskich zawodów przedolimpijskich Bośnia i Hercegowina Przez 72-76 Na końcu.

Michał Sokołowski (16 punktów, 7 zbiórek i 3 asysty) oraz Oleg Bałczerowski (14 punktów, 7 zbiórek i 3 asysty) poprowadziła Polskę do zwycięstwa, które da jej szansę na zakwalifikowanie się do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024.

Bośnia miała wielką szansę na swój pierwszy występ olimpijski w historii, remisując mecz na 71 z 40 sekundami przed końcem. Jednak znakomity występ Edina Attica (15 punktów, 8 zbiórek i 9 asyst) zakończył dzień bez nagrody. Jusuf Nurkić I muzeum dżanan Nie wygrali (9 z 30 strzelań między nimi z 21 punktami).

Kwalifikacje przed igrzyskami olimpijskimi w Stambule

Finał drugich mistrzostw Europy zostanie rozegrany w tę niedzielę o 19:00 pomiędzy gospodarzami, Turcją i Chorwacją.

Zdjęcie: FIBA

Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej treści

READ  IGT, Totalizator Sportowy, Polska