3 maja, 2024

Podsumowanie meczu Toluca vs Juarez (3-0).  Cele

Podsumowanie meczu Toluca vs Juarez (3-0). Cele

Meksyk /

Piekło Toluca Przeżyli kolejne popołudnie, w którym demony rozwiązały się bez problemów z potykaniem się, uniemożliwiając im kategoryzację liga. Nacho Imprez Deportivo Toluca pokonanie Bravos de Juarez 3-0 Która ma wiele strzałów, ale zerowa skuteczność przeciwko świetnej oponie Thiago Volpi, jest również kluczowa w wyniku.

Inną ważną częścią dla demonów jest to, że obaj są napastnicy Dostali Cele zdobyć. Z jednej strony Camilo Sanvizo Kontynuuje swoją passę i to on rozpoczął drogę do zwycięstwa świetnym celem w tym suplemencie Apertura 2022. Carlos Gonzalez i Marcel Ruiz rozwiązany Druga połowa, aby opuścić ostateczną planszę.

Juarez Spróbuj Umrzeć na coś, udowodnić, że jego kwalifikowalność do luksusu nie poszła na marne. Ale na pierwszym planie znaleźli z Brazylijski bramkarz Jest na fantastycznym poziomie i jako dowód piłek, które obronił w 8 minucie 69 i 73 minutach. Trzy kluczowe momenty.

Przy okazji, dwa z nich próby zdobycia bramki Były dziełem obrony Aleksandra Arebasa Który próbował zrobić różnicę dla swojego zespołu, ale nie udało mu się znaleźć siatki.

Drugi gol Toluki padł na początku drugiej połowy, kiedy Leon Fernández (Zawsze Leo) Skorzystaj z szybkiej gry i przepełniony na prawym skrzydle. Stamtąd wyślij Środek To było niskie doładowany za pomocą Charlie Do bramki W ten sposób Paragwajczyk osiągnął swój drugi gol w turnieju i wejdzie do La Liga z motywem.

Już w czasie rekompensaty Marcel Ruiz strzelił wynik 3-0 jeden wymiar Ściana z Fidel Alvarez Rozwiąż to niskim ciosem. To był ważny powrót pomocnika, który przeszedł operację dwa tygodnie temu i wraca dziś z bramką po zmianie.

Tak przygotowane jest Piekło Toluca liga Jako jeden z najtrudniejszych nawyków. będzie teraz ucieczka na ląd za pierwszy mecz Ze względu na Santos LagunaA który faktycznie poddał 2-1 na tym stadionie w Apertura 2022.