4 maja, 2024

Cruz Azul 1-0 Lane: Cruz Azul vs Lane, podsumowanie, wynik i gole meczu Leguela

Wynik końcowy: Cruz Azul 1-0 Lane | play-off | Otwarcie Ligi MX 2022

Cruz Azul dotarł do ćwierćfinału Ligi MX Apertura 2022. Dziękuję bardzo wszystkim za dołączenie do nas w tradycyjnej minucie; Sportowe uczucia trwają, a noc jest długa, Zapraszamy do śledzenia nas na żywo ze wszystkimi szczegółami Grand Prix Japonii F1. Sergio „Chico” Preez chce powtórzyć to, co zrobił w zeszłym tygodniu. Oto minuta po minucie online.

Cruz Azul 1-0 Lyon | 90 + 6 min | To koniec, Cruz Azul kwalifikuje się do Leguela w otwarciu ligi meksykańskiej w 2022 roku! Po bramce Nacho Rivero po faulu Rodolfo Cotty maszyna wyprzedziła Azteca Stadium. Oto zapis i cel na filmie.

Cruz Azul 1-0 Lyon | 90 + 6 min | Co za skróty kuty! Estrada rozkazuje jasnoniebieski kontratak, strzela, a Cota zatrzymuje się, ale pozostawia odrzut; Antona strzela lewą nogą, inną oprócz Koty; Romero łapie nowe odbicie, ale bramkarz znów się zatrzymuje.

Cruz Azul 1-0 Lyon | 90 + 5 min | To nie kara! Sędzia otrzymuje pomoc VAR, przechodzi do przeglądu gry i decyduje o zmianie decyzji. Jeden do zera pozostaje na korzyść pracowników cementu.

Cruz Azul 1-0 Lyon | 90 + 3 min | Jest kara na korzyść Lynn! Sędzia zauważa, że ​​jest to ręka Huescasa na tym obszarze i są roszczenia cementowych piłkarzy.

Cruz Azul 1-0 Lyon | 90 minut | Rotondi i Carneiro opuszczają boisko, a wchodzą Angel Romero i Michael Estrada. Po sześciu minutach zbliżamy się do końca i maszyna wchodzi do ćwierćfinału.

Cruz Azul kontra Lee

Cruz Azul 1-0 Lyon | Minimum 88 | Do PALOOOO! Maszyna pozostaje blisko sekundy po pojedynczej akcji Uriela Antuny. „Brujo” nadchodzi z prawej, wykonuje podwójne cięcie i uderza w pion na dole.

Elas Hernandez będzie miał kilka minut przeciwko swojej poprzedniej drużynie. „Patrolman” zajmuje miejsce Campbella.

Cruz Azul 1-0 Lyon | Minimum 84 | Mecz się nagrzewa, Yairo Moreno traci głowę i atakuje Uriela Antunę, który wcześniej dokonał wyczynu. To ostrzeżenie dla obu elementów.

Pojawia się pierwsza żółta kartka w meczu, a Charly Rodríguez za żelazko przy prawym skrzydle.

Cruz Azul 1-0 Lyon | Minimum 81 | Di Yorio pozostaje bliski remisu. Argentyńczyk dostaje się do środka i zabija człowieka, ale jego strzał jest zasłonięty i będzie róg.

Cruz Azul 1-0 Lyon | Minimum 79 | Rall Gutierrez odpowiedział, wysyłając na boisko Jessa Escobozę, który opuścił strzelca Nacho Rivero.

Cruz Azul 1-0 Lyon | Minimum 77 | Jest modyfikacja dla lwa. Na boisko Luis Mentes, który zastąpi Jose Evena Rodrigueza.

Cruz Azul 1-0 Lyon | 72 minuty | GOOOOOOOOOOL Z NIEBIESKIEGO CRUZ, GOOOOOOOO Z RIVERO!! Urugwaj otwiera punktację w Azteca, zamyka klamrę. Gra z prawej strony, Uriel Antuna wygrywa strzał głową, trafia do dolnej linii i ustawia się w pozycji, która pozwala Cocie przejść w niewiarygodny sposób. Piłka pozostaje w rękach Rivero, który tylko ją płaci. Błąd krytyczny Kota.

READ  Alexis Vega pod lupą hiszpańskiej i holenderskiej drużyny przeciwko Stanom Zjednoczonym

Cruz Azul 0-0 Lyon | Min 69 | W lwie następuje zmiana. Davila wychodzi, wchodzi Alfonso Alvarado.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 68 | Rozdzielczość stoi! Antona jest na spalonym, gdy otrzymuje piłkę. Carneiro również patrzył w przyszłość, bramka nie znalazła się na tablicy wyników.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 65 | GOOOOOOO… PONOWNIE ODWOŁANO!! Carneiro ponownie zdobywa bramkę i po raz drugi anuluje swoją bramkę. Uriel Antona odbiera z prawej, tnie w lewo i oddaje strzał, który został zatrzymany przez Carneiro przed wejściem na bramkę Lin. Spektakl recenzowany jest w systemie VAR.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 64 | Zaoszczędzono LEN, zaoszczędzono podwójny limit! Bramkarz Vieiry odpiera próby Carneiro i Rotondiego, wykonując pełen odbicia ruch w obrębie pola karnego.

Cruz Azul 0-0 Lyon | 59 minut | Fantastyczna akcja defensywna Lyry! Dvila przejmuje piłkę w okolicy, ma zamiar strzelić, ale pojawia się cementowiec 6. Będziemy mieć rzut rożny.

Cruz Azul 0-0 Lyon | 54 minuty | Odpowiedz lwu! Środek od lewej, strzał nie dociera z powodu dobrej ingerencji niebieskiej. W Azteca mamy dobrą grę.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Min 53 | Huescas w pobliżu! Młody człowiek włącza się do ataku i odbiera oraz strzela z prawej strony nad bramkarzem.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 48 | Charly Rodríguez odbija się i od krawędzi pola uderza prawą ręką, która przechodzi w bok opony. Najpierw dla każdego w domu w suplemencie.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 46 | Uczucia powracają w Azteca, maszyna rusza. Mamy 45 minut, aby wyłonić drugą drużynę, która awansuje do ćwierćfinału w fazie play-off.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 45 + 2 | Odpocznijmy! Po 45 minutach Cruz Azul i Lyon zremisowali 0:0 na Estadio Azteca. Pamiętajmy, że w przypadku remisu na koniec 90 minut, będziemy mieli kary.

Cruz Azul 0-0 Lyon | 45 minut | Sędzia czwarty wskazuje, że zostaną dodane dwie minuty. Cruz Azul był trochę lepszy, ale nie był w stanie odzwierciedlić tego na tablicy wyników.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 41 | GOOOOOOOO… ODWOŁANE!! Carneiro zdobywa pierwszą bramkę, ale jest na spalonym. Aurel Antona odbiera z przysięgi, robi podstęp i poddaje się Urugwajowi, który wyrusza od dołu. Zeskanuj wysuniętą pozycję łopatki cementowej.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 35 | Cotta ratuje Vieirę! Carneiro wykorzystuje luźną piłkę w polu i kończy ją lewą nogą, ale Cotta dobrze ją tnie. Piłka jest zakryta i pozostaje w rękach Rivero, który strzela bez kąta. Jedna z najniebezpieczniejszych pierwszej połowy.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 31 | Rzut rożny w lewo, umieszcza Rivero w środku, na czele z Carneiro, ale bez kierowania do ramy. Minęło pierwsze pół godziny meczu.

READ  Jakim kanałem jest Monterrey vs. Tygrysy w Lidze MX? | Gdzie oglądać transmisje El Clasico Reggio | Afizzionados, Vix Plus, TUDN USA i Univisión WIDEO | Sport totalny

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 29 | Strzeż się, że Barreiro twardo przybywa do Escobara, który ląduje na Ziemi. Paragwaj wstaje i jest zszokowany Kolumbijczykiem.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 24 | Rivero próbuje zaskoczyć Kutę. Urugwajczyk widzi go z przodu i strzela ze średniej odległości. Strzał nie kieruje się w stronę bramkarza, lecz odchodzi w jedną stronę.

Cruz Azul 0-0 Lyon | 21 minut | Pierwszy mod wyjdzie Cruz Azul. Na plac Juan Escobara wychodzi Guerrero. Paragwajczyk pojawił się ponownie nieco ponad miesiąc później, po kontuzji w 11. rundzie w meczu z Quetaro.

Cruz Azul 0-0 Lyon | 18 minut | Blisko lwa! Serwując na lewym skrzydle, Di Yorio spodziewa się trafienia, ale jego strzał przelatuje nad bramkarzem. Gra toczy się w Azteca.

Cruz Azul 0-0 Lyon | 16 minut | Jairo Moreno ostrzega z lewej strony, centrum Dvila rozciąga się na Di Yorio. Argentyńczyk strzelił nad bramkę, nie ryzykując Jess Corony.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 13 | Zero, a dla Antony są trzy. Teraz centrum należy do Rivero od lewej, „Brujo” zajmuje dopiero drugie miejsce; Jednak nie łączy się to dobrze, piłka jest zepsuta i przekracza linię bazową.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 11 | Cruz Azul nadjeżdża z lewej, Rotondi i środek są w dalekim rogu. Uriel Antona zakończył mecz prawą nogą, bardzo słabo dochodząc do pola Rodolfo Cotty.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 7 | Urządzenie odpowiada! Potężna gra defensywna Carneiro, zszedł na swój dwór, aby ukraść piłkę. Zabawa kończy się podaniem filtra do Uriela Antony, który strzela z prawej strony na bok. Aby podkreślić urugwajskiego napastnika.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Min 5 | Pierwsza próba po stronie gości, Victor Dvila przyjmuje klatkę piersiową z lewej strony i oddaje strzał lewą nogą, który trafia na trybuny.

Cruz Azul 0-0 Lyon | Minimum 1 | Rozpocznij imprezę! Drużyna Lyonu porusza się, chwyta piłkę w dolnej części i wymyśla długą piłkę w poszukiwaniu Di Yorio.

21:12 | Obie drużyny wskakują na boisko! Cruz Azul i Len są gotowe na protokół Liga MX. Obie drużyny noszą swoje klasyczne stroje: niebieskie dla mieszkańców, zielone dla gości.

21:05 | Tygrysy do ćwierćfinału! Z ortezą Andr-Pierre Gignac, Monterrey wchodzi do Liguilla po pokonaniu Necaxy w fazie playoff. Oto zapis i cele na filmie.

21:00 | I tak maszyna wskoczyła na zieloną deskę gigantycznego posągu Świętego Posłańca. Wszystko jest gotowe do rozpoczęcia meczu, który zostanie zaprezentowany za około 15 minut. Uważaj, że dzisiaj miejscowi mają cztery zwycięstwa z rzędu, ostatnie trzy z takim samym wynikiem 2-1.

READ  Cruz Azul kończy swój związek z trenerem Juanem Reynoso

20:50 | Cruz Azul założy dziś wieczorem specjalne śliniaki, z różowymi śliniaczkami jako wyrazem wsparcia w walce z rakiem piersi. „Wykorzystamy te liczby w meczu z Lyonem, aby przyłączyć się do walki z rakiem piersi. Koszulki zostaną podpisane przez każdego gracza i trafią do sprzedaży w La Noria. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji FUCAM. Zjednoczmy się dla ta sprawa!”, napisała kilka godzin temu grupa cementowa.

20:40 | Santiago Jimenez, były napastnik Cruz Azul, jest świadomy tego, co wydarzy się dziś na Estadio Azteca. Obecny gracz Feyenoordu wysłał wiadomość wsparcia do Celestes:

Jak i gdzie można oglądać playoffy na żywo w telewizji i Internecie?

gra pomiędzy Cruz Azul i León można śledzić na żywo w telewizji Poprzez TUDN (Pay and Open TV Channels), w trybie online możesz śledzić aplikację ViX i MARCA Claro minuta po minucie.

Potwierdzono wyrównanie Cruz Azul

20:30 | Potwierdziliśmy profile! Zaczynamy od jedenastego Cruz Azul, który wyjdzie na boisko z: Jes Corona, Julio Cesar Dominguez, Luis Abram, Rafael Guerrero, Ignacio Rivero, Rodrigo Huscas, Eric Lira, Carlos Rodriguez, Aurel Antona, Carlos Rotondi i Gonzalo Carneiro.

Wielką niespodzianką jest pojawienie się Louisa Abrama, Peruwiański obrońca, który nie jest regularnym graczem od dziesiątego, kiedy Cruz Azul ewidentnie przegrał z Ameryką 7:0.

Lyon potwierdził skład

20:25 | Recenzujemy jedenaście lwów, które pasują do Rodolfo Cotty, Williama Tesillo, Stephena Barreiro, Byrona Castillo, Osvaldo Rodrigueza, Jose Evena Rodrigueza, Eiro Moreno, Fidela Ambersa, Victora Davili, Joela Campbella i Lucasa de Yorio.

20:15 | Obie drużyny spotkały się niecały miesiąc temu. ostatni wrzesień 15 Pokonał Cruz Azul Lane 2-1 w rundzie 16 Z ligi MX. La Vieira objęła prowadzenie w 56. minucie po bramce samobójczej Rodrigo Huescasa. Jednak maszyna przewróciła go w ostatnich dziesięciu minutach, strzelając bramkę Michaela Estrady w 81. minucie i Jesa Escobozy w 90. minucie.

Niebieski Krzyż i Lew Wybierz drugą drużynę, która zakwalifikuje się do ćwierćfinału Liguilla Apertura 2022 Liga MX Championship. witaj w Powtórka minuta po minucie! Nazywam się Alan Osorneo, podam wszystkie szczegóły meczu pomiędzy The Machine i El Viera, który zostanie rozegrany o 21:15 (CST) na Estadio Azteca.

The Producenci cementu zakwalifikowali się do play-offów na siódmym miejscu w tabeli ogólnej Z 24 punktami jest to pomnożenie siedmiu wygranych, trzech remisów i siedmiu przegranych. Było 26 goli na jej korzyść i 34 gole przeciwko niej, druga najgorsza obrona w regularnym etapie.

Z drugiej strony będzie Szmaragdowy klub ukończony z 22 jednostkami Po sześciu wygranych, czterech remisach i siedmiu niepowodzeniach. Łącznie 25 bramek na korzyść i 29 bramek.