3 maja, 2024

Podsumowanie meczu Pumas vs Tigres (1-1);  GignacMediotiotiempo Nieograniczony klient

Podsumowanie meczu Pumas vs Tigres (1-1); GignacMediotiotiempo Nieograniczony klient

kuguary Był kilka minut od zakończenia negatywnej passy, ​​którą ciągnął przez miesiąc, w pierwszym meczu 16 rund Ze względu na tygrysy w CU.

Stołeczna drużyna nie mogła sobie pozwolić na minimalną przewagę, jaką miała od 47. minuty, a w doliczonym czasie gry, w doliczonych do końca ośmiu minutach, Tigres oddał zwycięstwo i obronił wyrównanie bramką z Andre-Pierre Gignac.

Choć mieli jeden z najlepszych meczów w turnieju, ci z Pedregal utrzymali dobrą passę i dzięki środowemu remisowi dotarli do siedmiu kolejnych pojedynków bez wiedzy o zwycięstwie, w kolejności czterech remisów i trzech porażek, dzięki temu celowi Bomboroktóry strzelił już 15 goli przeciwko Pumie, potwierdzając, że jest jego klientem.

To był pierwszy raz, więc

Tygrysy wyszły ostrożnie, czekając trochę, aż pęd pum ich wyprzedzi i zbliży się do linii; Miejscowi jednak to znosili i utrzymywali pauzę w defensywie, z linią pięciu w dół i czekając na ataki prowadzone przez drużynę. Michael Herrera.

Stopniowo studenci z Mexico City lepiej usadowili się na boisku i zdołali wykonać dwa niebezpieczne przejazdy na oponie Nahuela Guzmana, chociaż to goście mieli największe szanse w pierwszych 45 minutach. Najwyraźniejszym z nich był strzał Luisa Quinonesa w obszarze, który spadł na Gila Alcalę.

Lokalny pomocnik był lepiej skoordynowany w końcowej fazie pierwszej połowy i zakończył grę na terenie Północy, która nie mogła lub nie wiedziała, jak wykorzystać swoje ofensywne walory.

Gole przyszły dla CU

Pierwsze dwie minuty części uzupełniającej nie zostały ukończone, gdy oriazol objął prowadzenie z bramką Juan Ignacio Denino. Argentyńczyk wziął piłkę do środka, zmiażdżył ją i strzelił na drugim słupku, by pokonać Guzmána i doprowadzić do 1-0 na tablicy wyników na Stadionie Olimpijskim.

Pięć minut później sam Dinenno miał jasny cel, aby zdobyć sekundę od CU, ale poniósł niewiarygodną porażkę tuż przed oponą Nahuela, która była już wyznaczona w oczekiwaniu na strzał swojego rodaka. Strzał był luźny i po obu stronach bramki Nuevo Leon.

READ  Masz swoje serce! Wiadomość Helmuta Marko do Checo Péreza po jego katastrofie w Grand Prix Monako - Fox Sports

Tigre naciskał na bramkę, a jeszcze bardziej, gdy Pumy musiały dokonać zmian z powodu kontuzji. Andres Lelini Wyślij dwie zmiany defensywne, aby spróbować przetrwać ostatnie 20 minut meczu. Ci z Pedregal poświęcili się obronie swojej krótkiej przewagi, szukając obrażeń do kontrataku.

Strategia nie zadziałała, bo już w momencie kompensacji, w ciągu ośmiu minut dodanych przez środkowego obrońcę, Gignac strzelił 15. gola przeciwko Auriazulesowi, Aby wyrównać mecz i zaoszczędzić punkt na wizytę, w zabawnym meczu, który zakończył się gorącym między graczami.

W ten sposób Pumy osiągają 9 punktów na 15. miejscu, a Tigres ma 20 punktów w trzecim ruchu, pozostawiając możliwość wspięcia się na szczyt, jeśli wygrają.