27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Masz swoje serce!  Wiadomość Helmuta Marko do Checo Péreza po jego katastrofie w Grand Prix Monako – Fox Sports

Masz swoje serce! Wiadomość Helmuta Marko do Checo Péreza po jego katastrofie w Grand Prix Monako – Fox Sports

Weekend z koszmaru Sergio Perezktóry załamał się w I kw Grand Prix Monako I odsunął go na bok na końcu siatki. Co więcej, w wyścigu różne incydenty sprawiły, że finiszował na 16. miejscu, choć przy tej okazji Helmut Marko zrozumiał, co stało się z Meksykaninem.

„Wszystko poszło nie tak. Musiał się zatrzymać w najgorszym momencie, ale to nie była jego wina. Zderzenie (z George’a Russella) powiedział ServusTV.

Holenderski pilot Maxa Verstappena Wygrał Grand Prix Monako Formuły 1, powiększając swoją przewagę w klasyfikacji generalnej w tym sezonie po szóstej rundzie mistrzostw świata.

Możesz być zainteresowany: zapomnieć! Checo miał wyścig z 5 przystankami i zajął 16. miejsce w Monako; Maks był nie do zatrzymania

Verstappen zajął dziś pierwsze miejsce na podium w Księstwie, drugie miejsce zajął weteran Hiszpan Fernando Alonso (Aston Martin), a trzeci Francuz Esteban Ocon (Alpine).

W klasyfikacji generalnej Verstappen jest bardziej zaawansowanym liderem Sergio Perezktóry wygrał w Monako w 2022 roku, ale tym razem miał weekend do zapomnienia, ze startem w drodze, w którym startował z końca stawki.

Meksykanin zajął 16. miejsce w wyścigu i był w stanie utrzymać drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, chociaż Alonso III zamknął się o 12 punktów. Jeśli chodzi o Verstappena, Perez Miał 39 punktów straty, kiedy dotarł do Monako z 14 jednostkami.

„Wszystko poszło przeciwko niemu, a dzisiaj zapłaciliśmy cenę za ogromny błąd z mojej strony w sesji kwalifikacyjnej” – ubolewał. Sergio Perez.

Formuła 1 kontynuuje swój sezon w najbliższy weekend Grand Prix Hiszpanii na torze Montmelo (niedaleko Barcelony).

Możesz być zainteresowany: Checo Pérez o GP Monako: „Katastrofa… kolejny taki wynik i zapominam o mistrzostwach” (WIDEO)

READ  Josh Roar Liam Hendrix lojalny wobec roku 2021