4 maja, 2024

Podsumowanie meczu Pum i Ameryki (2-1).  Cele

Podsumowanie meczu Pum i Ameryki (2-1). Cele

Capital Classic okazał się prawdziwym meczem marzeń dla zespołu KuguaryPo czym Pokonany 2-1 Amerykaco oznacza pierwsze zwycięstwo nad Kubą w CU od Clausury 2019.

Takie były bramki meczu Pumas vs. Ameryka

Emocje w Capital Classic nie czekały długo, gdyż w 20. minucie meczu Pablo Monroy wykonał rzut karny na Alejandro Zendejas, który wykonał Henry Martin (0-1). Strzelił swojego setnego gola Z Ameryką.

Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, skłoniło to do tego jedynie tych, na których czele stał Gustavo Lima Atak, aby wyrównać wynik. Zadanie zakończyli w 39. minucie oszałamiającą bramką strzeloną przez Ulisesa Rivasa.

Świetny gol Rivasa przeciwko Ameryce

Leo Suarez ostatecznie wysłał zatrutą służbę w rejon Luisa Ángela Malagona, co było powiązane z Ulissesa RivasaKtóry zakończył mecz główką, wysyłając piłkę do siatki przeciwnika. Bramka meksykańskiego pomocnika dodała otuchy kibicom obecnym na Stadionie Uniwersytetu Olimpijskiego.

Na szczęście dla studentów, Piero Quispe nie został wyrzucony z boiska Po trudnościach Wpis o Igorze Lechnovskim. Nawet po analizie VAR sędzia centralny Fernando Guerrero Ramírez zdecydował się ukartować peruwiańską drużynę.

Poprzednie prawo Leo Suareza

W 60. minucie studenci uniwersytetu przeszli do ataku dzięki wspaniałemu prowadzeniu Leo Suareza i Ulisesa Rivasa. Ten ostatni próbował oddać strzał na bramkę, ale piłkę zablokowali środkowi obrońcy Azulcremasu. Na szczęście dla Pum, Były amerykański zawodnik pojawił się w odpowiednim momencie i podwyższył na 2:1 Świetny strzał w lewy dolny słupek dla Malagona.

Prawie tak potężne jak jego wyjaśnienia To było święto Leo Suarezaktóry świętował zasiadanie na ławce rezerwowych Ameryki, Andre Jardine jest szczególnie skazany na pytanie: „Ja?”

W ten sposób Pumy znalazły się w środku pola 9. miejsce w Clausurze 2024 Z 26 jednostkami, trzema powyżej Gallos del Queretaro i Club Leon.

READ  TUDN zdyskwalifikował Oswaldo Sancheza na mecz z Meksykiem. Kibice świętują