25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podsumowanie meczu Monterrey – Tigres (3-3).  Cele

Podsumowanie meczu Monterrey – Tigres (3-3). Cele

Kiedy wszystko na to wskazywało Tygrysy Odrobiłem pracę domową do zaliczenia Klasyczny Reggio 135 W BBVA, kiedy już skończysz Osiem minut Czas wynagrodzeń, zarządzanie centralne, Cesar Ramos nie chciał odgwizdać w 98. minucieDawał minuty na mecz i około 100' Wyrównanie dotarło do Monterrey3-3, co bardzo zdenerwowało drużynę Cats, ponieważ uważały, że to, co wydarzyło się w sobotę na Steel Giant, było kradzieżą.

Auriazules byli bardzo zdenerwowani, podczas gdy fani gangu świętowali na trybunach; Kradzież czy nie, taka jest prawda To był wspaniały mecz, jakiego Tigres i Rayados nie grali od dawna..

Takie były bramki w meczu Monterrey vs. Tygrysy

W 55 sekundzie Tigres objął prowadzenie na tablicy wyników, a Rayados został wcześnie obudzony, gdy Javier Aquino, niezależnie od strzału Gerardo Arteagi, posłał dośrodkowanie w pole karne z sześciu jardów, a Sebastian Vegas nie był w stanie wykonać tego podania, co Juan Brunetta podwyższył na 1:0Zapięcie zamyka się wygodnie.

Podczas gdy Koty świętowały, lokalny głos wspomniał, że był to Andre-Pierre Gignac, potem, że był to numer 8 (Fernando Gurriarán), aż w końcu Juan Ramon Palacios powiedział to poprawnie, stwierdzając, że była to Brunetta z numerem 11 na swoim z powrotem.

Wkrótce padło wyrównanie

Na eksplozję stalowego giganta nie trzeba było długo czekać, bo już w siódmej minucie meczu Sergio Canales posłał dośrodkowanie w pole karne. Luis Romo, który ustalił wynik na 1:1.

Kontrowersyjne posunięcie

W 21. minucie Brunetta próbowała przechwycić podanie w polu karnym, ale piłka trafiła go w rękę, a minutę później sędzia Pucharu Świata Cesara RamosaPoszedł do VAR-u, ale tam przeanalizował, że piłka najpierw trafiła w nogę podstępnego zawodnika, więc to zgłosił. To nie był rzut karny dla Rayados.

READ  Riccardo Cadena przygotowuje się do meczu z Tricolor Sub 23 po odejściu Gerardo Espinosa

Momentami niebezpieczne zagrania w meczu ustały i ani Brandon Vazquez, ani Gignac nie pojawili się, ze względu na dobrą grę w defensywie obu drużyn, co doprowadziło do pominięcia obu strzelców.

Figlarny! Gignac-Herrera-Guriran

Do pierwszej połowy dodano sześć minut, a losy meczu były już rozstrzygnięte Tygrysy ponownie wykorzystały przewagę; Ozil Herrera wraz z Gignaciem stworzył mur blokujący, który pozostawił piłkę swojemu koledze, aby dośrodkował z prawej strony w polu karnym, gdzie Fernando Gurriarán wszedł na boisko i podwyższył wynik na 2:1.

Jeszcze raz obudź się wcześnie!

Do drugiej połowy pozostały zaledwie 34 sekundy Tygrysy znów obudziły się wcześnie na RayadosTak jak to miało miejsce na początku spotkania. Teraz przy zdobyciu bramki asystował André-Pierre Gignac, który opanował piłkę z lewej strony i podał do Brunetty, która wbiegła w pole karne i stanęła przed bramkarzem Estebanem Andradą, który podał piłkę między nogami bramka. Gol 3-1.

Choć Monterrey był w 51. minucie, nie stracili bramki, która w tym momencie zbliżyłaby ich do siebie, po tym jak Brandon otrzymał wyciekającą piłkę i gdy był sam na sam z Felipe Rodriguezem, pokonał go, ale jego wysoki strzał trafił w bramkę bramka. stronę celu.

obok, Robert Dante Siboldi zdecydował się na ruch w 56. minucieZdjął Gignaca z boiska, minuty oddał Nico Ibanezowi, a jednocześnie w miejsce Marcelo Floresa posłał Jesusa Garzę.

Monterey zgodził się na odległość

Rayados wszedł do meczu z wynikiem 3-2 Bramkę zdobył w 61. minucie sztukaAgaPrzyjął piłkę na dalekim słupku i tam bez problemu pokonał Felipe Rodrigueza, co sprawiło, że kibice Piazzolle wspierali go dopingiem z trybun.

Nastąpił nagły i dla wielu niewytłumaczalny ruch, usunięcie Brandona i zastąpienie Rodrigo Aguirre w 69. minucie, w tej samej minucie, w której Curcho Rodriguez odszedł, pozostawiając swoje miejsce Omarowi Gouvei. Kolejną zauważalną zmianą w drużynie Tigres było wejście Sebastiána Córdovej za Brunettę.

READ  Zakazali mu dożywotnio! Osvaldo Canchola nie wróci do ONEFA z powodu agresji (wideo) – Fox Sports

Zamknięcie było szczere i potwierdzone przez Gignaca

Od śmierci Gignaca Francuz był bardzo zdenerwowany, najpierw z Siboldim, a potem z kolegami z drużyny, wstającymi z ławki, aby udzielać im wskazówek i udzielać im nagan, tak jakby był trenerem drużyny; I to jest to Rayados naciskałSzukając wyrównania, nawet Berteram był bliski wyrównania, ale Felipe zablokował strzał z bliskiej odległości.

Tigres bronił się z całych sił w końcowych minutach, Felipe obronił cudowny strzał, Borrata obronił na linii bramkowej w 98. minucie, a Esteban Andrada już szukał strzału, bo to miała być ostatnia szansa, ale Nie liczyli się z decyzją sędziego o doliczeniu kolejnej minuty.

Koty zdobyły czwartą bramkę w kontrataku, wykorzystując upadek Andrady, a Nico Ibanez dotarł w pole przeciwnika, ale interweniował Jordi Cortizo, aby zapobiec zrobieniu sobie krzywdy przez Koty.

I co wydawało się niewiarygodne, Było 3:3 dzięki Germainowi Berteramowipo rzucie rożnym, gdy doliczona już przez Ramosa minuta dobiegła końca. Tym samym remis zakończył się w 99. minucie po 24 sekundach, a gracze Tigres, w tym Siboldi, starli się z sędzią, gdy minęły prawie dwie minuty od tego, co początkowo zapowiadali. Dla wielu wielkie zamknięcie, dla innych kradzież.